Skocz do zawartości
bastek

Wygodne krzesło do pracy?

Polecane posty

Zupełnie już nie pamiętam jaki model jest u nas, ale dla tych co szukają oszczędnie jedna rada: najważniejsze jest podparcie odcinka lędźwiowego. Dlatego krzesła o wysokości "do łopatek" są zupełnie ok. Nie musi mieć żadnych dodatkowych regulacji poza wysokością (to obowiązkowo).

 

Tak mi doradzono w sklepie z meblami biurowymi i po 3 latach użytkowania potwierdzam komfort!

 

Lepsze dobrze wyprofilowane takie niż gorzej dopasowane krzesło z oparciem głowy włącznie, z licznymi regulacjami, które w tańszych modelach szybko nabiorą luzów, poza tym mało który użytkownik wie jak je dopasować, a jak wie to szybko przestanie mu się chcieć. Opcja bujania także nie jest szczególnie przydatna, dla relaksu lepiej pójść na spacer :-). Także lepszy prostszy model, ale dobrze wykonany.

Edytowano przez alien (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że odkąd pracują przy laptopie więcej to sam zacząłem myśleć o zmianie fotela, bo jednak ma to wpływ na to jak człowiek się potem czuje.

 

Od razu zainwestuj w dodatkowy monitor z regulacją wysokości i dodatkową klawiaturę. Bo praca na laptopie przez 8+h dziennie będzie nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Od razu zainwestuj w dodatkowy monitor z regulacją wysokości i dodatkową klawiaturę. Bo praca na laptopie przez 8+h dziennie będzie nie do zniesienia.

 

Ponad 2 lata pracuje ponad 12h dziennie przed laptopem i na fotelu za stówke z biedronki i jakoś nie czuje dyskomfortu ;)

 

Dodatkowy monitor używam, ale pod maile/powiadomienia by nie przełączać się co chwile/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ździebko odkopie temat, bo akurat się przydał :)

Kupiłem AKRACING NC-1176, świetny fotel, mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny :mellow:

Cena też fajna (blisko 1000 zł).

Ja niestety w swojej pracy męczę się na kiepskim, zdezelowanym fotelu obrotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco droższe są z ekoskórką, ale za długo nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×