Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yogi

proxmox console

Polecane posty

Witam,

Mam problem z odpaleniem console w proxmox.

Zamontowałem jako .iSO windows Xp i odpaliłem maszynę.

Niestety po odpaleniu console wyświetla mi się po prostu czarny ekran.

W status widnieje komunikat : Internal-error a w logach:

TASK ERROR: command '/bin/nc -l -p 5900 -w 10 -c '/usr/sbin/qm vncproxy 100 2>/dev/null'' failed: exit code 1

Nie wiem czy to ma związek z tym czy z czasem oczekiwania przy przyznawaniu uprawnień Java, no ale nie zmienia to faktu, że widzę tylko black screen.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×