Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patS

Miłość Do Progreso ;)

Polecane posty

A ja też mam konto, i to od pół roku ;] Ha... I uważam że progeso jest piekne, ale mam minusa, a nawet dwa:

- nie wiem czy to rozwiazane ale domena regionalna .bielsko.pl nie chciała się dodać w extranecie. Ale Pomoc Techniczna rozwiązała sprawe w jakieś 7 min ;] (inne regonalne działają)

- no i o crona trzeba sie pocić przez shella, i zajmuje to jakieś 3 min zamiast 2 ;]

Pozatym ta odświerzona oferta ;) Uptime i predkość działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeby dorzucić troszkę dziegciu:

Chciałbym paru rzeczy się dowiedzieć z dokumentacji, bom lamer, a tu takie kwiatki:

 

http://progreso.pl/?s=412&t=1

http://progreso.pl/?s=412&t=4

http://progreso.pl/?s=412&t=13

http://progreso.pl/?s=412&t=16

http://progreso.pl/?s=412&t=22

http://progreso.pl/?s=412&t=28

 

Przybędzie kiedyś tam trochę treści? :)

 

P.S. Ale ogólnie też jestem zadowolony, głównie ze względu na dużą ilość opcji "b/o" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×