Skocz do zawartości
Mikołaj FC.pl

Sprzedaż Domen Eu Narazie Niemożliwa?

Polecane posty

Witam :)

 

Jak to możliwe, że np na allegro/forach itd tak dużo ludzi sprzedaje domeny EU, a z tego co wiem jest to nie możliwe. Początkowo transfer pomiędzy operatorami oraz zmiana danych we WHOIS miała być dostępna od 14.4, jednak na dzień dziesiejszy "TRANSFER and TRADE are still not possible at EURid! ". Dla potwierdzenia skontaktowałem się z livechatem na home.pl i informacja ta sama "Na chwile obecna nie mamy mozliwosci wykonania tego typu operacji".

 

Więc o co tu chodzi? Czy ktoś z tutaj obecnych SPRZEDAŁ już domenę EU?

 

 

Pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;)

 

Jak to możliwe, że np na allegro/forach itd tak dużo ludzi sprzedaje domeny EU, a z tego co wiem jest to nie możliwe. Początkowo transfer pomiędzy operatorami oraz zmiana danych we WHOIS miała być dostępna od 14.4, jednak na dzień dziesiejszy "TRANSFER and TRADE are still not possible at EURid! ". Dla potwierdzenia skontaktowałem się z livechatem na home.pl i informacja ta sama "Na chwile obecna nie mamy mozliwosci wykonania tego typu operacji".

 

Więc o co tu chodzi? Czy ktoś z tutaj obecnych SPRZEDAŁ już domenę EU?

Pozdro! :)

 

W dniu dzisiejszym Eurid umożliwił proces Cesji oraz Transferu domen europejskich.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, gdzie znajdę potwierdzenie tej informacji?

 

Jeśli rejestrowałeś domenę przez home.pl to musisz poczekać aż oni będą w stanie robić cesję i transfery. Teoretycznie powinno to być możliwe niebawem ale tego oczywiście nie zagwarantuję.

Nie wiem czy ta informacja, jest gdzieś ogólnie dostępna ale możesz sprawdzić na www.eurid.eu lub jeśli Ci bardzo zależy zadzwonić bezpośrednio do Euridu.

 

Polska infolinia:

Polski/English - Tue, Wed & Fri: 9:00 - 17:00

+32 (0)2 401 27 70

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki mam już ten numer i kiedyś próbowałem dzwonić (z komórki) zarówno z 0 jak i bez 0 i zawsze nie ma takiego numeru ;/

 

o jednak działa trzeba bez 0 i z dwoma 00 na początku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mam już ten numer i kiedyś próbowałem dzwonić (z komórki) zarówno z 0 jak i bez 0 i zawsze nie ma takiego numeru ;/

 

o jednak działa trzeba bez 0 i z dwoma 00 na początku ;D

 

Gratulacje ;)

Dzwoń jak najwcześniej bo potem możesz czekać z pół godziny na swoją kolejkę.

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×