Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gibek2

Animacje css3

Polecane posty

Witam, ćwiczę sobie właśnie animacje i widziałem na stronach jak animacje odtwarzane są dopiero gdy np. zjedziemy na dół strony gdzie ten element ma miejsce. U mnie animacja jest odtwarzana od razu co daje efekt że użytkownik zjeżdża w na dół a animacja jest już dawno odtworzona jak tego dokonać żeby animacja była odtwarzana dopiero po zjechaniu do niej ?

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

na dole taki czerwony kwadracik : http://bartlomiej-dalek.bl.ee/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mógł byś troszkę dokładniej pomóc bo nie wiem dokładnie jak ;/ nie znam jak na razie za dobrze js :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×