Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
unixadministrator

Wycena gsxr.pl - motocykle

Polecane posty

Witajcie.

Chciałbym się dowiedziećile wg was jest warta domena gsxr.pl

Gsxr to model motocykla sportowego marki Suzuki. Domena ma bardzo ograniczone grono odbiorców, możliwe przeznaczenie to jedynie strona hobbystyczna nie przynosząca żadnych dochodów, lub forum których jest multum o podobnej tematyce, sklep internetowy będzie również fiaskiem.

W całej historii jej życia nie było żadnejpodpiętej witryny, nie mogę również znaleźć żadnychlinków z alexy, zaś automatyczne narzędzia do wyceniania domen ustalają jej wartośc na poziomie 5$

 

Jakdla mnie nie jest warta więcej niż cena rejestracji, ale jestem również ciekawy waszego dania, być może posiadacie bardziej zaawansowane narzędzia/wiedzę do jej wyceny.

Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Z chęcią bym o taką powalczył. Utworzyłbym na tym coś ciekawego od pasjonaty, dla pasjonatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał użytkownik wyżej. Domena fajna dla pasjonata. Może jakiś klub będzie zainteresowany, sklep z częściami do do tego modelu. Wystaw gdzieś na aukcję. Po wystawieniu ew. aukcji reklamuj sprzedaż domeny, może napisz do jakiś klubów zrzeszających użytkowników gsxr, fora, sklepy z częściami. Może ktoś się zainteresuje i jest raczej więcej warta niż cena rejestracji, ale to zweryfikuje ewentualne zainteresowanie aukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×