Skocz do zawartości
karololszak

NoweBrzmienie.pl - muzyka house, electro, dubstep

Polecane posty

To była decyzja ugruntowana właśnie wygodą. Dzięki takiemu przewijaniu strona działa dużo szybciej, bo przeładowuje się mniej elementów. Jest też mniejsze ryzyko że coś się stanie z playerem (teraz praktycznie ciężko jest go wysypać). Taki efekt wygląda też dużo ciekawiej i wyróżnia stronę na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Jak Ty byś to widział? Jakieś konkretne propozycje zmian? Sypiesz ogólnikami... Widziałem, że w innym temacie napisałeś post na całą stronę, a tu raptem kilka zdań.

 

Szczerze mówiąc jest to w sumie pierwsza tak krytyczna, nastawiona bardzo "na nie" opinia - tylko że chciałbym poznać jakieś konstruktywne argumenty ;) Layout jest elastyczny i siedzę w nim od początku do końca, wszystko mogę zmienić - pytanie co i czy tak naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie, że nie przyjmuję krytyki, ale spróbuję przeciwstawić się każdemu z punktów. Bo mogę. ;)

 

Jeśli chodzi o wielkość / przestrzeń, to wszystko na stronie jest duże, taki został obrany trend. Już same obrazki na górze są przeogromne. Pytanie mam tu z kolei do Ciebie: na jakim monitorze przeglądasz stronę (zarówno jeśli chodzi o rozdzielczość jak i przekątną). Ja mam doświadczenia z dość dużymi rozdzielczościami i sporymi monitorami (23, 24 cale; Full HD), gdzie wszystko wydaje się OK. Patrząc jednak z perspektywy np. laptopa 15.6" i popularnej rozdzielczości 1440x900 to wszystko na pewno musi wydawać się po prostu za duże. Popracujemy nad skalowalnością strony (na smartfonach praktycznie nie da się jej używać).

 

Co do rozdzielenia / kontenerów - próbowałem na różne sposoby i mi się to nie podobało ;) Wydawało się, że tak będzie słusznie, że wręcz tak powinno być, ale naprawdę ciężko jest znaleźć odpowiedni sposób podziału. Teraz jest jedna prosta biała kreska i nierówne odstępy nad nią i pod nią, jakoś to działa, ale fakt - mogło by być lepiej.

 

Tagi utworów - w sumie racja, chyba zrobimy zaraz takie coś: klik. 1 - zanim zacząłem się dzisiaj bawić (wersja którą oceniałeś)

2 - mniejsze tagi i kategorie

3 - nowe, jaśniejsze tło

4 - mniejszy tytuł

5 - mniejsze odstępy między linijkami

Dzięki za inspirację ;)

 

Co do playera: gradientu nie damy, bo praktycznie nigdzie nie ma gradientów, a jeśli już to czysto kosmetycznie, by zatrzeć granice czegoś. Był przez przypadek gradient na innych kategoriach ale teraz go zniwelowałem ;) A o ściemnieniu / wyróżnieniu jeszcze pomyślimy. Ciężko jednak znaleźć coś odpowiedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×