Skocz do zawartości
lou.

motoluz.pl - blog osobisty

Polecane posty

Hej!

Chciałbym byście ocenili moje małe dzieło. Mówię tutaj o blogu, który opisuje kilka tematów.

Zatem proszę was o słowa krytyki i o propozycję związane z promocją, wyglądem i funkcjonowaniem bloga.

Dziękuje!

www.motoluz.pl

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon mi się podoba jednak zmienił bym te różowe elementy na inny kolor ;)


A no i w stopce coś ci się dodało albo zapomniałeś usunąć : g.gif?host=motoluz.pl&rand=0.42605741317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, tylko nie bardzo wiem o co chodzi. Nawet avatar nie chce zaskoczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony:

 

 

Czy jestem następnym blogerem, który posiada słomiany zapał? – Myślę, że jestem inny.

 

A ja myślę że za parę miesięcy przekonamy się jaki masz zapał ;) Zwłaszcz jak przekonasz się że blog Ci pieniążków (o których tak namiętnie piszesz już w drugim wpisie) za szybko nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś ma problem z czytaniem. Polecam dokładnie przeczytać drugi wpis jeżeli ruszamy temat z pieniędzmi. Napisałem, że blog będzie miał styczność z pieniędzmi - jest tam napisane czy to będą pieniądze z jakichkolwiek reklam?

Stawiam sobie wybrane cele chyba nie przesądza o porażce. Co do motoryzacji to polecam po raz kolejny drugi wpis, ponieważ widzę, że serio jest problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 

Z czcionką coś pokombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś ma problem z czytaniem. Polecam dokładnie przeczytać drugi wpis jeżeli ruszamy temat z pieniędzmi. Napisałem, że blog będzie miał styczność z pieniędzmi - jest tam napisane czy to będą pieniądze z jakichkolwiek reklam?

Stawiam sobie wybrane cele chyba nie przesądza o porażce. Co do motoryzacji to polecam po raz kolejny drugi wpis, ponieważ widzę, że serio jest problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 

No raczej Ty masz problem z przekazem informacji:

 

 

Przede wszystkim uświadom sobie, że nie będę pisał dla hajsu z Google czy innych agencji, które oferują podobną współpracę. Nie ukrywam, że blog będzie miał styczność z pieniędzmi, ponieważ niesie on za sobą pewne koszty utrzymania, a dodatkowo za pracę nad czymś otrzymuje się wynagrodzenie – Proste?

Jedną kwestię mamy już z głowy.

 

Chyba jasno i wyraźnie napisaleś że za prace nad czymś bierze się wynagrodzenie. A ja Ci pisze że z bloga jest ciężko wyciągnąć jakąkolwiek kasę zwłaszcza że nie chcesz dla nikogo pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalem prosty przykład, że za pracę otrzymuję się wynagrodzenie. Nie napisałem, że ja będę pobierał jakieś oplaty. Reszta to tylko twoje przypuszczenie. A to, że na blogu ciężko zarobić to twoje zdanie, ja nie znam metod zarabiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to Ci życzę szerokości w prowadzenia bloga :lol:

 

Tym wpisem rozbawiłeś mnie do łez a jest takich kwiatków więcej.

 

 

PS. Komentarze są pod stałą moderacją. Jeżeli stwierdzę, że napisałeś coś co łamie podstawowe zasady to twój komentarz zostanie usunięty. Daruj sobie gadkę o wolności słowa, jesteś u mnie w gościach i ja decyduje o tym co jest dobre a co złe.

 

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wpis o zarobkach od razu jako pierwszy O.o ? Strasznie to odstrasza blog o motoryzacji a tu naglę MONEY.Odnośnie samego bloga bardzo mi się podoba wykonanie estetycznie, przejrzyście ,aż zachęca do czytania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...też spodziewałabym się więcej treści dotyczących motoryzacji a tu niespodzianka :) ale wizualnie jest ok.

Pamiętaj, że teraz wlasciwie co druga osoba prowadzi bloga i generalnie ciężko się przebić, więc warto przylożyć się do tego o czym się pisze.

I nieładnie mówić że ma się czyjąć opinię "gdzieś" skoro sie samemu o nią prosiło

 

... blog o motoryzacji a tu naglę MONEY.Odnośnie samego bloga bardzo mi się podoba wykonanie estetycznie, przejrzyście ,aż zachęca do czytania !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×