Skocz do zawartości
megi

[Kraków] Django Sprint

Polecane posty

15 i 16 lutego w Krakowie odbędzie się Django Sprint. Impreza polega na tym, że programiści siadają razem i poprawiają bugi w Django zgłoszone na publiczny bugtracker. Na każdym sprincie jest przynajmniej jeden core developer Django; zjeżdżają się programiści z całej Polski.

 

To już 3 edycja w Krakowie i największa z dotychczasowych - planowana jest na 100 osób. Fajna atmosfera, darmowe jedzenie, dobra zabawa. Jeżeli są tu jacyś programiści Pythona to zapraszamy. Nie trzeba być hakerem Django ;)

 

http://sprint.pykonik.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie siedzą i programują do oporu więc właściwie nie ma czegoś takiego jak "po oficjalnej imprezie". Jakieś piwo jest zawsze w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×