Skocz do zawartości
asdek

[Zlecę] Stworzenie panelu użytkownika pod liste serwerów.

Polecane posty

Witam,

Poszukuję osoby która stworzyła by panel użytkownika i zarazem panel admina pod liste serwerów z:

- rejestracją

- logowaniem,

- przypomnieniem hasła

- wirtualnym portfelem który można doładować za pomocą przelewu online i sms cashbill

- wykupieniem reklamy dla serwera cs ( tutaj dwie opcje które wybiera administrator : pierwsza: system stawki dziennej inaczej licytacja czyli kto ma wyższą stawkę tego serwer znajduje się wyżej na liście, druga: cena za slot serwera czyli tak jak w hostingach gier )

- dodatkowo panel admina do zarządzania użytkownikami i ich kontami, blokowanie serwerów, edytowanie serwerów

 

Co do grafiki, html+css może zostać oparty na bootstrap'ie.

W razie pytań zapraszam na pw.

Edytowano przez asdek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba budżet trochę za "wysoki" podałeś?

 

Bywały tutaj oferty na wykonanie całych list podobnych do wiaderka, cssetti za 500-600 i znajdowali się chętni na to. Ja za połowę ceny oczekuję w miare prostego panelu więc wydaje mi się że jakoś ta cena nie jest zaniżona. Wszystko zależy od tego z jakiej strony na to spojrzymy. Podałem taką ofertę bo na tyle to wyceniłem (co prawda nie jestem orłem w php, ajaxie więc nie wiem ile to wymaga czasu ), jeśli nie będzie chętnych to sobie odpuszczę lub podwyższę cenę. To jest kwestia dogadania i tyle w tym temacie.

Edytowano przez asdek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle by nawet nie kosztowało samo przejrzenie wymagań projektu. Bardziej realne już kupić skrypt który ktoś wcześniej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja wcześniej wziąłem tamten projekt o który ci chodzi, ale ze względu że większość rzeczy miałem obcykanych i zrobionych.

 

 

Jak tam pomnożysz trochę ten budżet to w lutym mogę siąść do niego :) Wcześniej nie da rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle by nawet nie kosztowało samo przejrzenie wymagań projektu. Bardziej realne już kupić skrypt który ktoś wcześniej zrobił.

 

Realne że tak zrobię. Oferta nie do końca była kierowana do specjalistów i zawodowców w tej dziedzinie.

Bywa że tzw. zapaleńcy wykonają to taniej, w podobnej jakości i właśnie w to grono celowałem.

 

Jednak najlepiej zjechać 'typa' wpisami na poziomie. Myślałem że to grono profesjonalistów jednak nawet tu trafiają się odstępstwa od tej teorii.

 

@edit

Kamikadze rozumiem :) Oczywiście mogę przeznaczyć na to większe fundusze jednak jak każdy chcę aby było zrobione to tanio i dobrze. Wszystko kwestia dogadania bo wiem ile czasu trzeba na to poświecić. Co do lutego troszkę daleko :)

Edytowano przez asdek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tanio i dobrze. Jest tylko albo dobrze, albo tanio.

 

Próbowałeś szukać na Allegro coś podobnego? Ewentualnie CodeCanyon.net, może tam coś jest podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

[offtop]Czy ten link.. to nie jest stare CsSetti? [/offtop]

Zgłoś się do mnie, mam gotowy skrypt z ajaxem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolodk27

Gdyby skrypt co kolega ma ci dać nie wypalił to napisz do mnie na pw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania dość bardziej rozbudowaną listę: http://nostatic.pl/profesjonalna-lista-serwerow-servjoin,258.html

Pozdrawiam

 

Tak jednak nie jest to przystosowane pod mastera i z tego co widzę nie ma opcji tej stawki dziennej jak to jest na wiaderku czy cssetti. Dlatego jak już za coś płacić to płacić za coś mniej rozbudowanego ale spełniającego założenia.

Edytowano przez asdek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×