Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

WHD.Local Warszawa 14 Listopad Hotel Marriot

Polecane posty

 

ile jest ludzi?

Optycznie około 100-150 osób.

 

 

 

dobre ciasteczka?

Bardzo dobre ciasteczka. Polecam zwłaszcza tartę ze szpinakiem. Jest też nasze polskie ptasie mleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to by była za konfa bez marketingowego bełkotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

- Czym się różni przerwa lunchowa od obiadowej?

- Lunchowa jest w Warszawie

 

:D

 

@Miłosz czy ja dobrze widzę, co ty w ancug dzisiaj wskoczyłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a miałem do miasta stołecznego przyjechać w gumofilcach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe... ja sobie podarowałem, szkoda czasu, właśnie przez ten bełkot. 30ego idę do majkrosoftu heh.

 

Miłosz jak wracasz, o której? Czy to 2 dni ma? Robicie jakieś mini spotkanie pseudo-WHT?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolo 19 jakis tlk na Bromberg leci. Jeszcze tylko troche biznesow zalatwie przy okazji :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Olali? Syf konferencja? : )

A myślałem, że z Miłoszem piątkę przybiję ; )

 

Jakby ktoś jeszcze był, to dajcie znać - jutro popołudniu można się spiknąć gdzieś. Ja w centrum urzęduję ; )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki sie wylamali i jada dzisiaj do domciu :-)

No jak to na jednodniowej konfie. Poza tym musiałem jeszcze kilka deali załatwić po imprezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Sponsi jak byś zbierał makulaturę to jak najbardziej mogłeś przyjść :) Ja to mam chyba z 2kg ulotek i gazetek. Ze stogu siana znalazłem dwie - trzy interesujące i może coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ze zniżkami to różnie ale co najważniejsze to czasami bezpośredni kontakt do kogoś znacznie wyżej niż oddział/dystrybutor w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak widziałeś sam może z 2 w tym najważniejsze czyli Wasze :)

 

Jak się obrobię to dzisiaj wrzucę na wht.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×