Skocz do zawartości
Aneuszek

Szukam VPSa z możliwie jak największa pula ip do dyspozycji lub serwis gdzie można takie kupić

Polecane posty

Witam wszystkim

Potrzebuje jak najwięcej polskich ip proxy high anonymouse tak aby druga strona z którą się łącze nie wykrywała że łącze się przez proxy z nią wielokrotnie tego samego dnia, możecie coś doradzić w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że można zakupić paczki polskich proxy , niestety z polskimi podobno ciężko i doradzono mi aby postawić własne serwery proxy na vpsie z polskim ip i teraz szukam porady na experckim forum.

Co potrzebuje ?

Potrzebuje 50 polskich ip na 24h high anonymouse które mają służyć jedynie do jednego wejścia na stronę www na dzień i przez nastęne 72h są mi już bezużyteczne. a najlepiej jakby była ich ciągła rotacja i maksymalnie możliwie się różniły.

Cel ? Chce aby druga strona widziała 50 unikalnych wizyt na stronie z różnych miejsc w Polsce i nie wiedziała że są to połączenia realizowane przez proxy :)

 

Może jest jakieś narzedzie skanujące sieć i zbierające takie ip? Bo serwisu sprzedającego takowe nie znalazłem.

Edytowano przez Aneuszek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trocje slabo nikt ci na chwile tyle ip nie sptzeda chybs ze w chmurze mozna wxiasc tez vpsa i cala klade /24 ale za adres srednio 7zl plus cena vps ok 30zl pytaniy terax czy masx taki budget bo nie chce dalej bezsensu pisac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę link polecający Biznes-Host

Możliwość wykupienia pakietu od 50 do 200 ip-ków - z kodem rabatowym z mojej stopki - 25% (a płacąc za rok z góry -50% rabatu + 12,5% za kod ze stopki - w sumie 62,5% rabatu!)

Pula adresów IP: 289 szt.

  • klasy C - 38
  • klasy B - 15
  • klasy A - 10

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×