Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DeXter01

Propagacja domeny

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

W dniu wczorajszym około godziny 17:00 zmieniłem DNS dla domeny. Z rana o 7 niestety przez nieuwagę przywróciłem na chwilę poprzednią konfigurację jednak od razu poprawiłem DNS'y na właściwe. W związku z tym czy taka chwilowa zmiana DNS pomimo braku rozpropagowania poprzedniej konfiguracji mogła mieć wpływ na wydłużenie czasu propagacji i należało by ten czas liczyć od godziny 7 dnia dzisiejszego?? Sprawdzałem domenę na stronie intodns.com jednak nie wiem nadal czy problem leży tylko w rozgłoszeniu nowego DNS czy może jest to jakiś problem po stronie nowego hostingu. Dodam że przekierowałem domenę z nazwa.pl na DNS'y eHost.pl. Jak w praktyce wygląda czas propagacji DNS? Kiedyś przeprowadzałem podobną zmianę ale z tego co pamiętam trwało to o wiele krócej.

 

Link do wyników intodns.com: http://www.intodns.com/agatour.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to domena jest już na ns ehost.pl

Nameserver records returned by the parent servers are:

ns1.ehost.pl. ['193.143.77.7'] [TTL=86400]
ns2.ehost.pl. ['91.219.209.22'] [TTL=86400]

g-dns.pl was kind enough to give us that information.

 

jednak wydaje mi się że nie dodałeś jej w panelu nie wiem czy DA czy Cpanel bo brakuje rekordu SOA

 

SOA error.gif SOA record No valid SOA record came back!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie problem leżał po stronie ehostu. Właśnie wysłałem do nich maila i okazało się że występował jakiś błąd u nich przy dopisywaniu domeny do ich DNS. W dodatku jak widzę że pierwszy mail jaki właśnie doszedł był z wczoraj z godziny 21 wiec teoretycznie już kilka godzin po 17 cała konfiguracja została rozgłoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×