Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robson345

Firefox i nie działający słownik

Polecane posty

Witam

Czy miał ktoś problemem z nie działającym słownikiem w firefoxie? Jakiś czas temu jeszcze działało podkreślanie błędów na wybranych stronach obecnie nie działa na żadnej. Sprawdziłem wszystkie dodatki bo myślałem że któryś z nich może powodować konflikt ale po wyłączeniu wszystkich i tak nadal jest problem. System jak i przeglądarka świeżyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21.0 i bez problemów. Sprawdzałeś wersje językowe systemu i programu?

 

Chyba jesteś bardzo do tyłu :P Wersja aktualnie 24.0 i podkreśla błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Chyba jesteś bardzo do tyłu :P Wersja aktualnie 24.0 i podkreśla błędy.

 

Jak to się tak szybko zmienia że nie nadążam aktualizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batem bym obydwu pognał :P bo co z tego że mam wersje 24 jak i tak nie działa słownik :wacko: Chciałem się pożegnać z liskiem po 15 latach wspólnej współpracy na rzecz Opery, ale okazało się że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać by przeglądarka stała się funkcjonalna po zmianie silnika, bo to co obecnie oferuje to jest tragedia. Tym bardziej że nikt wcześniej nie spotkał się z takim problemem, a przynajmniej nie udało mi się znaleźć żadnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że nie działa? Masz zainstalowane jakieś słowniki? Masz włączony spellcheck w ustawieniach? Masz możliwość doinstalowania słowników? Sprawdzałeś czy spellcheck działa w trybie bezpiecznym?

Przeglądnij sobie też ten temat, może coś z tego pomoże.

 

To znaczy że nie podkreśla błędów, wszystkie możliwości zostały wykorzystane i nie przyniosło to żadnego rezultatu dlatego wrzuciłem starszą kopię profilu i słownik zaskoczył i puki co działa. Ale jak tylko poprawi się funkcjonalność w nowej Operze to pożegnam się z liskiem na dobre bo nie tylko z tym jest problem.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×