Skocz do zawartości
kori

vps do centralki voip trixbox (asterisk+freepbx)

Polecane posty

ten miesiąc, hitme (168zł, dwuletnio po 150zł)
transfer 2% 4.57 GB z 300 GB Użyte / dysk 33% 9.88 GB z 30 GB Użyte
ram 14% 53.53 MB z 384 MB Użyte / VSwap 0% 0 KB z 384 MB Użyte

brak możliwości robienia samodzielnie kopii zapasowej (jest opcja ale zawsze finałem jest failed)


w moich oczach coraz bardziej odstają cenowo od konkurencji, stabilność różnie, ale na dłuższą metę ok,

niestety ceny raczej niemaleją, a korzyści z utrzymywania centralki niestety tak, pomoc dobra, ale nie najszybsza

najbardziej męczy koszt wydania obrazu openvz 50zł, bo konfigurować od nowa raczej nie chciałbym
przy cenach konkurencji niżej i tak by mi się opłacało, rok pozostał mi u nich, ale może...


no ale najważniejsza kwestia: jak wygląda stabilność i support poniższych i włączenie karty dźwiękowej

mile widziana opcja wykonania kopii zapasowej i mo żliwość jej pobrania


slaskdatacenter.pl (120zł, w promocji 96zł) 1 CPU ~ 1.5Ghz / 256 MB DDR3 / vswap 256 MB / dysk 25 GB / Transfer 250 GB
hostowisko.pl (102zł = 0,28*365) ?2300 MHz / 200 MB DDR3 / vswap 0 MB / dysk 12 GB / Transfer bez limitu
vmline.pl (147zł) 2.0 GHz / ram512MB / vswap 1024MB / dysk 15GB / transfer 250GB

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz na bok@netdc.pl

Dogadasz sobie fajny pakiet ;)

Sam dziś szukałem małego vpsa i napisałem do nich. Dali mi bardzo fajną ofertę za małą kasę i pomimo niedzieli całą sprawę załatwiłem w 15 minut od napisania pierwszego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ich strona odrazu odrzuca 49zł/miech

Dla tego napisałem napisz na maila ja ze strony oferty też nie dostałem tylko z pod lady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×