Skocz do zawartości
Gość Pokuć

[Szukam] Serwer z dużą pojemnością i transferem

Polecane posty

Gość Pokuć

Witajcie,

 

Jako że kończy mi się powoli (listopad) ważność serwera (shared) w Kylos.pl szukam miejsca gdzie bym mógł się podziać z moimi manelami. Z obecnego dostawcy usług jestem bardzo zadowolony, ale jako że dojdą mi trzy spore serwisy szukam czegoś mocniejszego co wytrzyma znaczne obciążenie.

 

Potrzebuję reseller/ VPS:

- Dysk około 50 GB z opcją rozbudowy do 100 GB

- Transfer 1000 GB (1 TB) miesięcznie z opcją rozbudowy do 1500 GB (1,5 TB)

- Bazy danych, liczba kont FTP, kont pocztowych, domen etc - bez limitu

- DirectAdmin/ Cpanel - obojętnie który z nich.

- Nie przewiduję korzystania z supportu ale miło by było gdyby miał ów opinie bardzo dobre. Dwa razy do roku mogę potrzebować pomocy/ kontaktu.

- Lokalizacja PL/ UK/ NL/ DE.

- Więcej jak 600 PLN rocznie + Panel nie dam.

- Płacę na rok z góry.

- Domen gratis nie potrzebuję :) Inne promo mile widziane

 

Planuję utrzymywać na serwerze serwisy oparte o PHP-Fusion + Download Infusion, max dwa fora oparte na phpBB_Przemo, max dwa serwisy oparte na Joomla, kilka stron statycznych.

 

Przewiduję że trzy serwisy oparte na PHP-Fusion + forum na phpBB_Przemo będą generowały bardzo duży transfer miesięczny. Transfer wykorzystywany przez serwisy wygląda następująco:

- 80 GB (PHP - Fusion, mniej więcej wartość cykliczna +/- 5 GB)

- 30 GB ale we wrześniu może spokojnie wzrosnąć x10 (PHP - Fusion)

- 7 GB (PHP - Fusion, cykliczna wartość +/- 1 GB)

- 1 GB (PHP - Fusion)

- 1 GB (Joomla, cykliczna wartość, często poniżej 1 GB miesięcznie)

- 2 GB (PHP - Fusion, nie więcej jak 5 GB miesięcznie)

- do 5 GB FTP

- Maile do 100 MB miesięcznie całość.

- Strony statyczne do 5 GB miesięcznie

- Forum nie wiem ile będzie mogło generować ale ilość użytkowników na start około 100 aktywnych, reszta od święta, część raz na ruski rok.

 

Na pierwszy rzut oka trafił mi się VPS w Biznes-Host wraz z panelem DA, w dalszej kolejności MZone, Hekko, Hitme, hostingi w UK i DE. Czy wyżej wymienione firmy mogą mi coś polecić ze swojej oferty ?

 

Serwer będzie mi potrzebny od 1 listopada, ale już teraz bym chciał sobie zaklepać niż potem szukać "na gwałt".

 

Jednocześnie proszę nowe i "młode" firmy o nie przedstawianie swoich ofert, tylko firmy które już kilka lat istnieją na rynku, tak samo proszę o nie polecanie przez użytkowników w/w firm.

 

Wszystkie serwisy o wspólnej tematyce, raczej zdecydowanie niszowa, brak treści kontrowersyjnych, politycznych czy innego syfu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu, jako stały nasz klient otrzymasz zniżki.

Napisz zgłoszenie na helpdesk, podaj serwer który byłby dla ciebie odpowiedni, wtedy przygotuje Ci ofertę ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, z serwera VPS z DA: http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

na pewno będziesz zadowolony. Płatność roczna da Ci 50% rabatu. Jeśli chcesz, możesz użyć kodu rabatowego, który dodatkowo obniży Ci całkowity koszt. Zaoszczędzoną kasę możesz przeznaczyć na dodatkowy procesor i przestrzeń.

W cenie masz DA, bardzo dobry i faktycznie całodobowy support jeśli kiedyś się przyda, przeniesienie całości do Ciebie na serwer.

Całość działa bardzo sprawnie. Również solidne kobyły, które wylatywały np. z super-host za obciążenie, tutaj nie powodują nawet czkawki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Jakub juz wszystko napisał, ja tylko dopisze że jak potrzebujesz indywidualnych ustaleń to zapraszam do kontaktu na PW lub e-mail marek@biznes-host.pl.

 

Serwis na PHP-Fusion działają u nas wyśmienicie, jako przykład możesz sprawdzić sam polski support czyli php-fusion.pl.

 

Z forum - mybboard.pl i forum.mybboard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dziękuję wszystkim za złożone oferty zarówno w temacie jak i na PW. Przeanalizuję ich treść i jutro z wybranymi firmami będę się kontaktował w sprawie dokładniejszej oferty.

 

Jeżeli jeszcze jakieś firmy chcą się polecić to do wieczora czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Po długich i dość ciężkich analizach zdecydowałem się na ofertę indywidualną firmy ViPower. Z trzech ofert które wziąłem pod uwagę właśnie oferta indywidualna firmy ViPower okazała się najkorzystniejsza choć muszę zaznaczyć że nie najtańsza :)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za złożone oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×