Skocz do zawartości
Winkiel

Pobieranie plików na VPS'a

Polecane posty

Witam. Czy jest możliwoś pobierania plików z hostingów (Egofiles) na serwer VPS? Mam konto premium na egofiles i chcę pobierać pliki bezpośrednio na serwer VPS z poziomu konsoli. Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dają Ci np. link www.egofiles.com/ljnfglgn/twoj_plik.rar to da radę, wielokrotnie pobierałem pliki z rapids.pl rapids.pl/njif94fnj/plik.rar

 

Z chomika pobierałem na takiej zasadzie, że: pulpit zdalny -> mozilla -> i logowałem się tam na konto i leciało bo o ile wiadomo chomik nie podaje pliku bezpośrednio tylko przez skrypt jakoś, więc tylko pozostaje zdalnie na VPSie.

Edytowano przez Elektryk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj tak: zaloguj się się na konto premium, wklep ten link i wybierz pobieranie premium, i teraz tak zatrzymaj pobieranie i zobacz jaki link jest w pobieranych i podaj go tu. jeżeli jest bezpośredni do pliku to da radę a jeżeli tam wszystko dziala za pomocą skryptów na tym egofiles to nie da rady, jedynie pulpit zdalny pozostaje lub kupujesz premium w rapids.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie pyload (sam używam konta premium) z webinterface sprawdza się doskonale. Tu masz przykładowy opis instalacji.

Masz takie możliwości:

There are three ways to use pyLoad:
    by command-line
    by webinterface
    by a GUI.
Edytowano przez kovalsky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×