Skocz do zawartości
Gość

"Joachim i jego numery ;)" lektura. cz.2

Polecane posty

Gość

Cześć wszystkim!

 

Zapewne bardzo gorąco powitacie moją osobę. Tak, jestem Joachim B....... który jest znany na WHT - jako "debil, idiota" i "Jego rozdwojenie jaźni nie ma końca" - za dużo bajek się naoglądałeś i bardzo ładnie prezentujesz zarząd WHT - gratuluję, certyfikat Ci się należy.

 

@webax - Mój kochany webax nawet wdrążył się w rozmowę. Mam do Ciebie jedno pytanie, tylko odpowiedz szczerze (i tak na Ciebie nie można pewnie co liczyć, ale cóż, przynajmniej tutaj może wypowiesz się poważnie). Dlaczego przyjąłeś mnie do załogi - wiedząc, że jestem "debilem, idiotą i wyśmiany na WHT, czy GHT. Co Cię kierowało, aby mnie przyjąć?

 

@zoxovsky - Zgrywasz się jak małe dziecko, w przedszkolu. Oczekujesz wsparcia od starych wyjadaczy na WHT. Chciałbyś zapewne, aby Ci przyznali reputację, prawda? Z tego co wiem (na starych "śmieciach") bardzo Ci na tym zależało.

 

@leszczu - Kogo ja tutaj widzę. Prawdziwego kleszcza, który nie nauczył się jeszcze: kultury. Wiesz co to w ogóle jest? WHT jest forum publicznym - jak tego nie zauważyłeś. Jeśli tak naprawdę się do mnie doczepiłeś, to ja również. Twoja firma jest żenadą. Życzę Ci, aby Twoja "firma" zginęła z rynku tak szybko, jak to tylko możliwe. Dlaczego? Polski rynek jest już totalnie słaby, to Ty go jeszcze dobijasz. LESZCZU. "W sumie - przecież admini czy moderatorzy mają dostęp do logów ip ludzi, którzy wypisują posty na tym forum. Może czas skierować nosy w logi moderatorzy :)" Zastanów się co Ty w ogóle piszesz i czy używasz swojego orzeszka z główce, który jest pusty jak BETON. Dowiedz się więcej, na temat "prywatności użytkownika". "To znany w środowisku idiota, debil i pajac robiący pośmiewisko z wielu forów tematycznych typu:" Tutaj to już naprawdę pokazałeś, swoje głupie oblicze. Ludzkie pojęcie, przechodzi same siebie.

 

Następny WIELKI HEJTER:

 

@juvenito - Oj tak tak, promujesz swój projekt i myślisz, że ktoś go odwiedzi? Zdechnie Ci to po miesiącu - bardzo Ci tego życzę.. "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" pamiętaj. Teraz chwila prawdy. Sam zaproponowałeś mi współpracę, aby do Ciebie dołączyć, a teraz udajesz WIELKIEGO BOSS'A, za marny grosz. przedstawiłbym Ci dowody, ale przecież mam kolejne multi-konto :)

 

Wiecie co? Jednego to jednak żałuję. Tego, że się nadal tutaj wypowiadam i rozmawiam z betonem. Szkoda mi tylko Bartka i Tomka - za sytuację poprzednią (chodzi o współpracę z nami, bo zachowałem się na fair).

 

Jeśli ktoś ma zamiar HEJTOWAĆ - proszę bardzo, a ja zachowam się jak: "mów do dupy, to Cię osra" :) Miłego wieczoru :)
I jeszcze jedno, dajcie mi trochę czasu na WHT - bo już tak dawno nie miałem, dobrej dawki humoru. Miłosz, proszę :)

Edytowano przez Joachim B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czad!

Dorzuć kilka akapitów, bo ciężko się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, proszę :)

No spoko.

 

Problem w tym, że sam prowokujesz takie akcje. Może czas usiąść i przemyśleć swoje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie, prawda? :) Nie da się, bo proxy nie gwarantuje już takich rarytasów :/

 

@Miłosz: Oczywiście, że przemyślałem swoje zachowanie, ale niestety nie wiem czy to docenicie. Dzięki :)

Edytowano przez Joachim B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

i jak mam się zachowywać? Jeśli jakiś typ z drugiej strony, wyzywa Cię od śmieci od debili? Proszę Cię Miłosz. Potwierdzam, moje zachowanie może było i nieznośne, ale nie do takiego stopnia, by komuś napluć w .... Dałbyś się tak obrażać? Wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Archi: hahahahahah! Przecież ja tutaj nikogo nie biorę na litość i nie będę nikogo się prosił. To jest tylko moje proste zdań, prosto z serca co o tym myślę.

 

"Popisz jeszcze trochę to może ktoś się tym przejmie"

 

Słabe. Myślę, że stać Cię na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, różnica jest taka że mi jako userowi to rybka co piszesz, do kogo piszesz i o czym piszesz. Próbujesz "zaszpanować" po raz n-ty na tym forum, tym razem pokazując i podkreślając, że umiesz używać proxy i się zarejestrować pomimo bana. Nie wiem komu w ten sposób chcesz zaszpanować, ale chyba nawet w podstawówce dzieciaczki już takie sztuczki znają ;).

 

Jeśli chcesz, żeby Cię traktowano poważnie to przestań z siebie robić pajaca. Pisząc takie tematy tylko potwierdzasz, że nie jesteś poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tutaj wpadłeś w sedno. Nie jestem poważny, bo nie przepadam za takimi ludźmi. Nie jestem tutaj po to, by są mądrować, bo to nie mój wiek - ani w tej sprawie tutaj nie jestem.

 

Co do proxy, to źle wywnioskowałeś z tego, co ja w ogóle piszę człowieku. "Dorzuciłeś do pieca, aż zgasło" :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co tu jesteś? Żeby robić z siebie kretyna? Tak samo jak robiłeś z siebie kretyna na przynajmniej kilku innych stronach o podobnej tematyce?

 

Jak dla mnie to czysty spam i marnowanie ludziom wolnego czasu.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To po cholerę się tutaj wypowiadasz? Jeśli uważasz, że za Twój cenny czas i pisania takich głupot należy ci się coś, to się grubo mylisz.

Może i zachowuje się jak 10-letnie, niewychowane dziecko ale na pewno nie dam się obrażać i wykorzystywać w żaden sposób - absolutnie.

Nie chcę tutaj robić żadnego dymu, tylko po prostu się ustabilizować i trochę ogarnąć. Popuszcie trochę psa i myślę, że sytuacja się rozwiąże :)

Edytowano przez Joachim B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ten temat

 

Widzę Tyskie jutro kurierem :)

To ja wiem, mnie chodzi raczej o całokształt spinki jaka tutaj powstała. Chłopie, kogoś Ty zabił? (bo ja osobiście kojarzę Ciebie z WHT.pl i tyle, że jakaś aferka była) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Temat w sam raz do konsumpcji kanapek w pracy :)

 

@autor, ogarnij się nieco chłopie to będą cię tutaj traktować poważnie a może i nawet szanować. Nieco pokory, szacunku do drugiej osoby (na zasadzie obustronnej !!!) i nie powinno być problemów. Nie prowokuj do zaczepek, korzystaj z jednego konta a nie ze 150 i nie daj się samemu sprowokować a powinno być dobrze. To czy będziesz mógl brać udział w życiu WHT zależy w bardzo dużej mierze od ciebie i twojej postawy na forum. Głos administracji jest decydujący ale jeżeli będziesz odpowiednio się zachowywał to może pozwolą ci tutaj zostać i brać czynny udział w życiu WHT.

 

Tak jak napisał ci @Miłosz, usiądź na spokojnie, przemysl swoje zachowanie, przyznaj przed samym sobą co było z twojej strony złe i wyciagnij odpowiednie wnioski. Traktuj innych tak jakbyś chciał żeby inni cię traktowali, jak będziesz traktował innych z szacunkiem to inni będą cię traktować tak samo (może poza paroma wyjatkami...), ale jak będziesz innych traktował jak śmieci i ostatnie gówno to licz się z tym że wszyscy zrobimy ci mega spłuczkę i dissa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Współprace w czym? Żadnego projektu nie prowadzę więc w czym problem? O ile pamietam kontaktowalem sie z Toba 2 lata temu :) potem odkrylem na wht Twoje multi konta ;) Zapewniam Cie ze po miesiacu nie padnie. Dorosnij ;)

 

Staram się tylko, abyś poczuł to co mi sam powiedziałeś - staram się wyrównać rachunki. Wiem że jest to dziecinnie, ale sam mi tego również życzyłeś... :)

 

@paweł: tak, staram się. Przemyślałem swoje głupie zachowanie i wywnioskowałem iż, przekroczyłem swoje możliwości. Pan Bartek jako tako po rozmowie ostatniej jest skłonny do tego, aby dać mi szansę.

Słuchaj Paweł - administracja to nie wszystko, przynajmniej ja tak nie traktuję swoich ludzi u mnie. Dla mnie ważniejsze jest zdanie użytkownika, bądź kogoś z zarządu.

 

Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli ze sobą współpracować. Jeśli uznacie, że moje zachowanie jest zbyt naganne, kończę współpracę na WHT - definitywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czego nie umie to proszę o pomoc proste.

 

Jak dziecko to ty się zgrywałeś z forum GHT niezły kabaret od***a*** ale to tak dziecinnie i jak w przedszkolu to tyle. Dla mnie jesteś zerem i hipsterem aelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiesz jaka jest w ogóle prawda o GHT? Między mną, a Dawidem? Nie będę się tutaj wypowiadał na temat Dawid bo szanuję go - lecz nie źle mnie wyrolował, ale cóż - zdarza się. I nie chodzi oto, że usunął mnie z załogi forum, lecz coś bardziej wartościowego.

Następnie powstał temat o mojej osobie, gdzie - oczernił mnie, wyśmiał, obrażał i wymyślił swoje bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

i jak mam się zachowywać? Jeśli jakiś typ z drugiej strony, wyzywa Cię od śmieci od debili? Proszę Cię Miłosz. Potwierdzam, moje zachowanie może było i nieznośne, ale nie do takiego stopnia, by komuś napluć w .... Dałbyś się tak obrażać? Wątpię

Jak ? To proste nie wdawać się w konwersację bo debil cie sprowadzi do swojego poziomu a później będzie kpił z ciebie tu i tam w zasadzie gdzie się da masz tu już efekty.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×