Skocz do zawartości
Infinity Tech

Odgrzewanie starych kotletów ...

Polecane posty

Czyż nie jest to frustrujące ? zrozumiałe jest, że "nowi" chcą nabić posty, OK ! można jednak to robić w bardziej humanitarny sposób. Jednak taki sposób wymaga spędzenia kilku godzin a myślę, że warto by zadbać o treść na forum. Hmhm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty czasami są bardziej frustrujące, aniżeli odkop :)

 

Twoje próby obrzucania błotem jednej firmy robiąc marketing własnej też są dosyć frustrujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zgłaszajcie raportami i na 100% zwrócimy na to uwagę, dzięki za sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie wku****denerwuja tematy ktore maja byc ciekawe a w srodku nagle z pupy kto wtraca swoje 3 grosze nie na temat, ludzie zamiast go uciszyc to slepo dyskutuja na temat ktory mnie interesuje i jak jest opinia to ma byc opinia !Ktos podobno za to chajc bierze i zyje z wht to sugeruje wziecie sie za sprzatanie tematow skoro nasi userzy nie potrafia dyskutowac coniekotrzy na jeden temat bo aie burdel robi a to nie przyciaga sponsorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Karol, to się nazywa "forum dyskusyjne", tego się nie da uniknąć. Oczywiście należy to czyścić, porządkować, wydzielać ale zawsze tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartku wiemy doskonale jak na przestrzeni lat spadła wartość merytoryczna tego miejsca i dlatego fajnie by było jakby chociaż niskie wypowiedzi nie na temat były grupowane w oddzielnym zakamarkach tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×