Skocz do zawartości
zapalka121

Poszukuję silnika forum

Polecane posty

Witam, poszukuję prostego silnika forum, który będę mógł wstawić na bloga.
Nie chodzi mi tutaj aby było to forum pod oddzielnym adresem, lecz żeby było wtopione w bloga.
W blogu mam zakładkę Forum, i po kliknięciu w nią będzie się ładowało forum(AJAX'em) w środkowej części strony.
I dobrze by było, gdyby do tego forum było API, dzięki któremu będę mógł zarządzać nim bezpośrednio z panelu administracyjnego bloga.
Blog nie jest oparty na żadnym dostępnym w sieci CMS, sam piszę go w całości.
Jeśli ktoś ma propozycje silników, których mógłbym użyć to proszę o odpowiedź smile.gif

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×