Skocz do zawartości
VenoxSkC

Jaki polecacie VPS pod publika TS3 512 slot ?

Polecane posty

Na twoim miejscu rozważył bym zakup czegoś w Biznes-hoscie. Nie wiem ile dokładnie masz na to pieniążków więc nie powiem dokładnie co i jak. Lecz 2 pakiet oferty BH spokojnie powinien ci wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka politykę prowadzi większość firm hostingowych - tak na przyszłość :)

Możesz rozważyć zakup VPS w HostTeam.pl albo serwera dedykowanego z usługą anty ddos. (Choć prawda jest taka, że jak ktoś będzie chciał cie odstrzelić to i tak to zrobi)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę usługi np. net-speak.pl, vpsy z ochrona ddos, warszawa.

Każda firma szanująca innych klientów po pierwszym ataku cie wyrzuci :) przerabiałem to pare razy, przenosilem sie od firmy do firmy.
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez ochrony anty-ddos nie masz co startować, chyba że z serwerem prywatnym i zaufanymi userami. Transfer tak jak pisałem w tamtym temacie (dzięki @linoskoczek) waha się od 3-4 GB / user na miesiąc, oczywiście zakładając średnie używanie tego serwera bo jak na miesiąc wpakujesz tych 400 userów na jeden kanał to pójdzie 100x tyle.

 

Wracając do ddosów to jest to straszna plaga jeśli chodzi o TS3 i mówię Ci serio, że dopadnie Cię prędzej czy później, KAŻDY popularny serwer TS3 w Polsce już dawno przeniósł się do hosteam lub innego providera anty-ddos, a Ci którzy nie mają zamiaru wydawać na to kasy bo ich do reszty jeszcze nie powaliło, żeby sobie na śmieszny serwerek głosowy wyskakiwać ze stówek (tak jak ja) siedzą na prywatnych serwerach wyłącznie dla zaufanych osób. I m.in z tego powodu mój serwer liczący sobie ~200 userów działa stabilnie i bez problemów odkąd go sprywatyzowałem.

 

Procesorem również bym się nie martwił bo ja zużywam ledwo połowę 1 threada mojego atoma N2800 1.86 GHz, więc na te 500 osób 3 GHz powinny starczyć, o ile to nie są jakieś słabe procesory i nie ma oversellingu rzędu 1500%. Natomiast co do rurki na początku pisania tego posta zapuściłem vnstat -l i tak się przedstawiają jego wyniki:

eth0  /  traffic statistics
 
                           rx         |       tx
--------------------------------------+------------------
  bytes                    17.23 MiB  |       28.86 MiB
--------------------------------------+------------------
          max            1.25 Mbit/s  |     2.15 Mbit/s
      average          820.42 kbit/s  |     1.37 Mbit/s
          min             552 kbit/s  |      824 kbit/s
--------------------------------------+------------------
  packets                     131326  |          202206
--------------------------------------+------------------
          max               1091 p/s  |        1774 p/s
      average                763 p/s  |        1175 p/s
          min                572 p/s  |         782 p/s
--------------------------------------+------------------
  time                  2.87 minutes

Przy 94 userach w tym momencie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak z tego co się dowiadywałem to vps w hosteam.pl niema anty ddosu jest tylko na serwerach dedykowanych a one tez mają swoją cene a net-speak.pl oferuje VPS z anty ddosem a ma ktoś jakieś doświadczenia z net-speakiem ? Moze ktos sie cos wypowiedziec na ich temat . ? Z gory dziekuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby na net-speaku postawic serwer ts3 to musze wrzucic ok 100zl .

A na temat tych voice vps jest tam dostep do ftp ? czy tylko only panel bo wiem ze ssh to tam niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×