Skocz do zawartości

Historia edycji

bermut

bermut

Po przejęciu forum przez nazwa.pl i zmianach w regulaminie zdecydowałem się usunąć wszystkie swoje posty. Cześć.

bermut

bermut

 

 

Chciałbym kupić z 5-10 domen.

 

Zależy też jakie domeny. Jeśli .PL, to Kolopik podał dobrą stronę. Jeśli domeny byłyby inne, porównaj ceny z tymi na ovh.pl, bo tam mają tanioche.

 

 

 

Kolejna sprawa jak wygląda sprawa z domenami ? Z czym to się je ? Kupuję np. na hekko 5 domen, a hosting na futurehost i mogę je poprzenosić na te strony, który będę miał w Futurehost ?

 

Tak, na tym to wszystko polega. Kupujesz domenę tam gdzie najtaniej (bo tutaj jakość raczej zawsze jest taka sama), a hosting według poleceń, opinii oraz opłacalności - zazwyczaj patrzy się na stosunek jakości do ceny, lecz może np. Ty chcesz mieć po prostu najlepszą jakość, a cena nie gra roli.

Akurat hosting w biznes-host będzie dobrym wyborem (sam korzystam i jestem bardzo zadowolony) i do wszystkich Twoich zastosowań wystarczy. Nawet najtańszy hosting mógłby Ci wystarczyć. Najlepiej kup właśnie najtańszy, potestuj pare dni i podpytaj się supportu czy wszystko gra, jak z limitami, czy nie siedzisz na brzegu dozwolonej wartości i takie sprawy. Support u nich jest bardzo miły, więc nie powinno być z tym żadnego problemu.

×