Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Reputacja - punkty ujemne

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Ze względu na szereg nadużyć nadawanie reputacji ujemnych zostało wyłączone.

 

Promujmy dobre zachowania, a od złych jest sprawdzony system raportowania i moderacji.

 

Wszelkie komentarze i dyskusje mile widziane, decyzje zawsze można zmienić :)

 

W tym temacie jest jeszcze temat systemu lików, czyli czegoś co kiedyś było znane jako "dziękuję".

 

Jest jeden przycisk oraz po dodaniu informacje z nazwą użytkowników, który to lubi.

 

Chodzi tylko o uproszczenie systemu.

 

http://community.invisionpower.com/blog/1174/entry-5844-ipboard-320-new-reputation-mode-like/

 

Raz jeszcze będę wdzięczny za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś napisze coś wyjątkowo głupiego, to z racji braku minusów będę mógł nazwać go idiotą?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wszystkie raporty są "robione" natomiast nie zawsze szybko :)

 

d.v. - szczerze? Chyba tak, bo jak inaczej sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dotychczas przyznane minusy zostają czy ulegną usunięciu u wszystkich (nawet u największych idiotów) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Właśnie tego jeszcze nie wiem jak rozwiązać. W teorii wypadałoby wyzerowac wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Minusy miały jedną zaletę - bardzo szybko dało się wyłapać fagasów i kombinatorów, zaraz robili się szybko "czerwoni". Poza tym faktycznie, same wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy pisać posta ze strzałką w dół np. down-arrow-red.png

I potem ktoś napisze bota, który będzie zliczał te strzałki w każdym wątku i co jakiś czas postował podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dokładnie, zamiast 10 minusów to 10 raportów, efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Widziałeś kiedyś 10 raportów? :D To niestety tak nie działa, tak samo jak minusy w ujęciu ogólnym. W tym drobnym detalu pełniły coś w rodzaju pacyfikatora kogoś kto przeginał, a nie zawsze takie przeginanie miało jakiekolwiek podstawy do raportu, raczej chodziło o zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jak już admin zagląda na forum i aktywnie się udziela to warny, aby były widoczne publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nrm: wiem, wiem ale cieżko to pogodzić.

 

Aimer: zobaczę co da sie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warny publicznie jestem za. Tylko mile było by widziane jak by było wiadomo za co kolega go dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Warn musi zostać nadany - uwaga cytuję - "w sposób rozwinięty, uargumentowany, składny i obszerny (...)". Powinien zawierać link do postu bądź tematu za który ów (warn) został przyznany oraz punkt regulaminu który został złamany. Wiem że czasem łatwiej by było napisać w polu powód najzwyczajniej w świecie "debil", ale tak nie można postępować. Nie na poważnym forum. Dzięki takiej polityce glasnosti (bleeeee...) nie będzie niedomówień że ktoś dostał warna bo jakiś mod kogoś nie lubi etc. Przy okazji moderatorzy jako grupa trzymająca władzę, tfu, odpowiedzialna za porządek na forum pisząc nieco obszerniej (tak jak wyżej wspomniano) powody dla których taki a taki dostał warna nie będzie musiała wysłuchiwać zarzutów że nic nie robi, że się obijają etc. Nie przysporzy to wiele pracy a można zyskać sporo w oczach użytkowników. Wilk syty, owca cała - porządek na forum, nikt nie dopieprza moderacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Można spróbować dać wszędzie reputacje.

 

 

Sprawdziłem możliwość pokazywania publicznie ostrzeżeń. Uda się to zrobić, opcji nie ma ale kod da się zmodyfikować. Jutro Dawida przypilnuję aby mi pomógł to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem możliwość pokazywania publicznie ostrzeżeń. Uda się to zrobić, opcji nie ma ale kod da się zmodyfikować. Jutro Dawida przypilnuję aby mi pomógł to zrobić.

Błągamy Was tylko, zróbcie to najpierw na jakimś localu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować dać wszędzie reputacje.

 

 

Sprawdziłem możliwość pokazywania publicznie ostrzeżeń. Uda się to zrobić, opcji nie ma ale kod da się zmodyfikować. Jutro Dawida przypilnuję aby mi pomógł to zrobić.

Jakiś tydzień dobroci dla userów, Bartku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Spokojnie, logika jest w szablonie np. Ja jako admin widzę ostrzeżenia ale jest tam kilka innych warunków.

 

Czy tydzień dobroci ? Raczej próba siedzenia na forum, ale jest bardzo cieżko z czasem. Nie powiem, ze ipad mini i tapatalk nie pomogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i będzie teraz fajnie, nie? :) Gdybym nie wylał żalu publicznie, modyfikacja nie zostałaby wprowadzona. Wiem, że mnie nienawidzicie, ale przynajmniej WHT nabiera kolorów.

 

Pozdrawiam,

 

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, jest teraz różowo ;) No ale swoim spruciem możesz przypisać sobie tą zasługę. Będziesz mieć +10 do respectu na dzielni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To +10 powinno zostac przyznane administracji WHT, a nie mnie :) To oni zrobili cos dla dobra uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszamy, nie masz uprawnień do tego!

[#10262]
Przepraszamy ale nie masz uprawnień do tej funkcjonalności. Jeśli jesteś niezalogowany, możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza jeśli jest dostępny.

Potrzebujesz pomocy?
Nasza dokumentacja
Skontaktuj się z administratorem

Coś widok warnów nie działa do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×