Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Logo Sieci Serwerów :

logonerodpoprawione1.png

Witam serdecznie nigdy nie prosiłem o ocenę mojej strony, lecz nadszedł czas na krytykę i poprawienie jakości wizualnej strony.

Link do strona główna : http://nerod.pl

Link do forum: http://nerod.pl/forum

Krótka Norka ( Coś o mojej stronie )

Moja strona istnieje ponad prawie 2 lata od 1 Sierpnia 2011 r. początkowo nosiła wiele nazw, lecz oficjalna nazwa została utworzona 5 maja 2013 r. Od dwóch lat zajmujemy się dostarczaniem serwerów gier dla naszych graczy. Nie jest to duża sieć choć posiadaliśmy wiele serwerów. W tej chwili dostarczamy dwa serwery gier lecz posiadaliśmy ich wiele z biegiem czasu upadały przez nie dopracowanie oraz braku zysku na utrzymanie.

Na stronie nerod.pl posiadamy bazę poradników czy tutoriali na bieżąco pisanych i dodawanych do gier, systemów czy pomoce w konfiguracji itp. Wszystko jest pisane z własnego doświadczenia, nie jest to tekst skopiowany w nawet najmniejszej skali.

Myślenia przyszłościowe:

Jako założyciel strony idę w kierunku doskonalenia serwerów jak i dostarczanie dobrych i stabilnych rozwiązań serwerów oraz treści na stronie.

Wygląd strony:

Na stronie został zastosowany styl z SmoothThemes oraz dostosowany lekko pod względem wyglądu i estetyczności strony. Silnik na jakim pracuje strona to Wordpress.

Wygląd Forum:

Styl użyty na stronie to zmodyfikowany Candy theme. Forum stoi dumnie na silniku MyBB.

Prośba chciałbym poprosić o ocenę strony głównej oraz forum. Bardzo ciekawi mnie opinia doświadczonych oraz tych mniej w zakresie estetyki i wyglądu jak i funkcjonowania strony.

Dziękuję z góry

Mateusz Henkel

 

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Po pierwsze, czcionki w nagłówkach, nawigacji górnej i dolnej a także w ogóle w treści nie obsługują polskich znaków, tzn wszelkie ą i ę wywala w postaci marnego Ariala czy dowolnej domyślnej wybranej czcionki w przeglądarce (ja tak mam). Artykuły są na poziomie podstawówki lub początkach gimbazy - spacje przed znakami interpunkcyjnymi lub w ogóle ich brak, dziwna składnia, złe łączenie słów, mnie to osobiście razi jako copywritera. Przydałby się tam ktoś kto po prostu będzie prowadził korektę tekstów bo na obecnym poziomie szans nie macie żadnych. :)

 

Dobiły mnie POZDROWIENIA na głównej. "Sprzedam GUNWO", serio?

 

Design forum jakoś przejdzie, ale to tylko wskazuje że wy jesteście bardziej serwisem o Minecrafcie niż w ogóle o grach. Gry miały być głównym tematem strony, a zostały sprowadzone do czterech działów. Brzydko, powiedziałbym nawet bardzo brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×