Skocz do zawartości
statys

Wyciek danych użytkowników OVH

Polecane posty

 

 

Kupiłem sobie domenę z nazwiskiem, końcówka nieco egzotyczna. Założyłem maila imie@nazwisko.końcówka. To miała być skrzynka tylko do kontaktu z firmami i dla kilku znajomych. Maila podawałem TYLKO w firmach gdzie mam wzięte jakieś usługi

 

 

Nie masz na 100% ŻADNYCH dowodów że to OVH a tylko domysły że to oni a może inna firma ale tego nie wiesz ,zgadujesz-wróżysz jałowa twoja debata , wysyłając gdzieś emaila nie masz nigdy gwarancji że gdzieś nie wycieknie wiec po co płakać ze spam przyszedł? było nigdzie nic nie pisać tylko napawać się adresem od spamu jest anty spam i niech sobie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twój przekaz, to mógł być co prawda każdy, ale o istnieniu tego maila wie 8 firm + trzy osoby prywatne, co do których jestem pewien, stąd moje niemal 100% przekonanie że to wina OVH. Poza tym, nawiasem mówiąc to ja nie mam kolegów niestety.

Paweł, w życiu bądź pewnym jednej rzeczy: niczego nie można być pewnym.

 

Jakoś trzeba będzie z tym się pogodzić i żyć dalej, ale upierać się będę iż moje niezadowolenie jest w pełni słuszne.

Niezadowolenie spowodowane jednak tylko i wyłącznie domysłami. Żeby nie było, nie bronię OVH w żadnym stopniu.

 

A nasze dane i tak są mniej lub bardziej legalnie przerzucane po świecie na lewo i prawo, albo nauczymy się z tym żyć albo emigrujmy na księżyc.

Dobrze powiedziane. Dlatego też tego typu numery na mnie wrażenia nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skrzynkę właśnie w OVH i nie mam żadnego spamu, podawałem z kilka razy adres i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×