Skocz do zawartości
Kolopik

ZnalezioneWsieci.pl - Codzienna porcja internetu :-)

Polecane posty

Tylko i wyłącznie.

 

Strona w porównaniu z tym co było wygląda dużo lepiej ;) chociaż nie wiem jak u innych ale u mnie na ff za bardzo rozjeżdza się w poziomie wychodząc poza ekran z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty jesteś w stanie przedstawić jakikolwiek argument, czy szczytem Twoich umiejętności intelektualnych jest pisanie, że "nie wiesz nic o obowiązującym prawie"? Chłopcze, ja w przeciwieństwie do Ciebie swoje zdanie popieram swoją wiedzą z zakresu prawa wyniesioną ze studiów oraz trzema opiniami prawników (w przeciwieństwie jednak pracujących w zawodzie) przy tworzeniu tego typu portali w firmie. No, ale przecież co ja mam się spierać z jakiś internetowym znawcą, który nawet nie potrafi sensownie argumentować :D

 

Dobra, dla mnie już naprawdę koniec. Wystarczająco się do poziomu Twojego zniżyłem. Kop sobie dalej sam ;)

Poza tym, jak oceniacie nowy wygląd strony? :D

Sidebar jest rąbnięty pod główny blok. FF 21.0, 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Co do praw, Panowie ani jeden ani drugi nie potrafi przytoczyć choćby interpretacji przepisów/licencji dlatego ani jeden ani drugi nie ma racji :)

 

Zdrowy rozsądek i praktyka nie ma znaczenia w sądzie jeśli prawa są łamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro odkurzyłeś temat i uważasz że oboje nie mamy racji to wypadało by to teraz udowodnić :P tylko nie podawaj linków do licencji CC bo już się z nimi dawno zapoznałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×