Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damian_damian

Atrakcyjność Domeny Portalogloszeniowy.pl Nie Wycena

Polecane posty

Witam.

Często przeszukuję strony z ogłoszeniami. Jest dużo takich stron. Niestety większość ma nieatrakcyjny wygląd, nieprzejrzysty układ stron. Znalazłem wolną domenę portalogloszeniowy.pl. (Nie chcę się tu rozpisywać o sprawach technicznych). Co sądzicie o jej atrakcyjności? Nie proszę o wycenę. Czy z pośród tylu portali z ogłoszeniami ma szanse zaistnieć jeszcze jeden portal o tej tematyce?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Często przeszukuję strony z ogłoszeniami. Jest dużo takich stron. Niestety większość ma nieatrakcyjny wygląd, nieprzejrzysty układ stron. Znalazłem wolną domenę portalogloszeniowy.pl. (Nie chcę się tu rozpisywać o sprawach technicznych). Co sądzicie o jej atrakcyjności? Nie proszę o wycenę. Czy z pośród tylu portali z ogłoszeniami ma szanse zaistnieć jeszcze jeden portal o tej tematyce?

 

Nazwa jest zdecydowanie za dluga, znasz jakis bardzo popularny serwis ktory mialby tak dlugasna nazwe? Nikomu sie nie bedzie chcialo jej wklepywac ;) IMO bardzo slaba domena. Czy allegro.pl wypromowaloby sie tak bardzo pod portalaukcyjny.pl ? Watpie :P

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×