Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Infinity Tech

Szukam inwestorów

Polecane posty

Jak w temacie :)

 

Nie na swoje pomysły ale na czyjeś. Miesięcznie dostaję około 4-6 wartościowych pomysłów i siłą rzeczy nie jestem w stanie tego sfinansować.

 

Obecnie 3 projekty wsparłem kwotami 5,7 oraz 15 tyś zł. Posiadam jeszcze sporo wolnej gotówki lecz wiadomo, że doświadczenie innych osób jak i ograniczenie ryzyka w takich inwestycjach to najistotniejsze aspekty.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę PM wysłać, porozmawiamy na @ lub telefonicznie i opowiem szczegóły jak to się dla mnie powinno odbywać.

 

Minimalny wkład to 2 tyś zł w startup.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Minimalny wkład to 2 tyś zł w startup.

 

 

 

To tak serio ? ;)

Co rozumiesz pod pojęciem startup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak serio ? ;)

Co rozumiesz pod pojęciem startup ?

 

Zrzuć się w 5 po 2 tyś i wychodzi 10 tyś zł :) startup ? między innymi rozumiem to, że nie można go przewartościować i wrzucać np. 50 tyś zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba jesteś głupcem skoro myślisz, że ja pieniądze od współinwestora widzę na oczy :) przecież nic tutaj na słowo się dziać nie będzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

w 5 po 2 tyś ?

Czyli zakładasz spółkę, każdy z "inwestorów" ma po 10%, pomysłodawca 50%, a koszt prowadzenia spółki przewyższa "inwestycje" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 5 po 2 tyś ?

Czyli zakładasz spółkę, każdy z "inwestorów" ma po 10%, pomysłodawca 50%, a koszt prowadzenia spółki przewyższa "inwestycje" ?

 

Jakie to wyliczyłeś ? bynajmniej w sposób nielogiczny. Masz te 2 tyś, że tak się udzielasz czy jakaś prowokacja :)

Rób co chcesz nikt Ci tego nie zabroni, jedni pracują na innych i jest im z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba jesteś głupcem skoro myślisz, że ja pieniądze od współinwestora widzę na oczy :) przecież nic tutaj na słowo się dziać nie będzie hehe

 

 

Niestety po takim tekście nic bym u Ciebie nie zainwestował, szkoda bo mam trochę oszczędności do wydania. :)

Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrysowi chodzi o zoo, a wtedy z 10 k. kasy na startup raczej nic nie zostanie,

bo chyba logiczne że nikt normalny nie wejdzie z kimś obcym w spółkę cywilną.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie to wyliczyłeś ? bynajmniej w sposób nielogiczny. Masz te 2 tyś, że tak się udzielasz czy jakaś prowokacja :)

Rób co chcesz nikt Ci tego nie zabroni, jedni pracują na innych i jest im z tym dobrze.

Bynajmniej, to nie przynajmniej :) Tak na przyszłość.

 

A temat niczym te wakacyjne ;) If you know what i mean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej, to nie przynajmniej :) Tak na przyszłość.

 

A temat niczym te wakacyjne ;) If you know what i mean :)

 

Chciałem sobie podarować odpisywanie do botków typu Mzone ale co mi tam ;)

 

Razor, w odróżnieniu od Ciebie ja prowadzę od kilku lat firmę a nie jak złodziejaszek unikam podatków :(

 

Mzone, z pewnością :D plotki o kłopotach finansowych z Twojej strony już dawno się pojawiły a jeśli to nie prawda to zainwestuj w własną firmę bo support woła o pomstę do nieba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałem sobie podarować odpisywanie do botków typu Mzone ale co mi tam ;)

 

Razor, w odróżnieniu od Ciebie ja prowadzę od kilku lat firmę a nie jak złodziejaszek unikam podatków :(

 

Mzone, z pewnością :D plotki o kłopotach finansowych z Twojej strony już dawno się pojawiły a jeśli to nie prawda to zainwestuj w własną firmę bo support woła o pomstę do nieba :/

 

Michał, zluzuj gumy, bo trochę nerwowo reagujesz zachowując się jak obrażony gówniarz. Bez obrazy oczywiście, piszę jak to wygląda z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glanpolnet@

 

Nie wiem czy masz świadomość tego co piszesz na publicznym forum, być może nie i jest to wynik Twojego młodego wieku i braku życiowego doświadczenia. Nie ukrywam, że bije od Ciebie młodzieńczy zapał i ignorancja dla innych, jednak raczej wybrałbym na Twoim miejscu inny start w dorosłe życie, bardziej bezbolesny.

 

Nie życzę sobie abyś mnie publicznie obrażał, jak również nie życzę sobie (i to piszę oficjalnie), abyś pomawiał MZone Group, który z tym tematem ma tyle wspólnego co nasze logo po lewej stronie.

 

Rozumiem, że te kłamstwa i pomówienia które napisałeś powyżej były napisane pod wpływem Twoich emocji, więc nie ma sprawy, każdemu się zdarza. Jednak od tego momentu biorę ten temat bardzo poważnie i uważaj abyś nie zabłąkał się takimi postami w ślepą uliczkę.

Ja mam swój wiek, jestem od Ciebie dużo straszy, mam więcej doświadczenia i Twoje teksty biorę całkiem poważnie.

 

Jeszcze raz powtarzam, mam szczerą nadzieję, że to co napisałeś powyżej napisałeś pod wpływem emocji i nie było to świadome, bo jeśli masz jakieś dowody na te Twoje publiczne pomówienia to zapraszam do publicznej konwersacji, zapewniam Ciebie jednak, że wtedy sprawa będzie miała dalszy ciąg.

 

To tyle co miałem do napisania w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Kończymy ten biznesowy temat, mam nadzieje, że autor znajdzie nowych inwestorów do swojego Funduszu Inwestycyjnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×