Skocz do zawartości
Gość

Szata graficzna pod stronę internetową

Polecane posty

Gość

Cześć

 

Poszukuję "dość" dobrego zespołu który, zadowoli mnie swoimi umiejętnościami, jak i zarównież stronę internetową. W grę wchodzi layout i kodowanie pod IP.Board.

Tematyka strony tutaj nie gra dużej roli. Ma być to schludny, przejrzysty i godny uwagi wygląd, który przyciąga uwagę.

Wszelkie propozycje, pytania, oferty proszę kierować tylko i wyłącznie poprzez komunikator PW.

 

Informuję iż, odpisuję tylko na wybrane oferty - także nie zdziw się, jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopak ma rację :) Chcesz zlecić komuś stworzenie grafiki, pocięcie jej i zakodowanie pod IPB za 170 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale chłopak ma rację :) Chcesz zlecić komuś stworzenie grafiki, pocięcie jej i zakodowanie pod IPB za 170 zł?

 

Cena, jest chyba dość wyraźnie napisana. Nie mamy o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Cena, jest chyba dość wyraźnie napisana. Nie mamy o czym dyskutować.

 

W zasadzie, to przecież forum jest od tego, żeby prowadzić dyskusję ;-) Ale fakt. Możesz natrafić na złośliwe komentarze, albo na konstruktywne uwagi. Prawdą jest, że 170zł za stworzenie i zakodowanie to zdecydowanie za mało - niestety, nie znajdziesz w tej cenie dobrego i profesjonalnego zespołu i musisz się z tym liczyć.

 

Dobra rada: jeśli chcesz nadal indywidualny layout, to zwiększ budżet, albo zrezygnuj z niego i poszukaj jakiegoś gotowca (czy to darmowego, czy płatnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwierz mi, że dostałem wiele propozycji, ale okres oczekiwania - 3-miesiące, także bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że dostałem wiele propozycji, ale okres oczekiwania - 3-miesiące, także bez przesady :)

 

Propozycji? od kogo od gimnazjalistów?.

No tak musisz teraz poczekać wakacje dzieciaki się wybawią rok szkolny się zacznie znów dzieciaki będą potrzebowali kieszonkowego na papierosy wtedy się ktoś podejmie :)

Masz rację za 170 zł poczekaj te 3 miechy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem szukać gimnazjalisty/licealisty (z podkreśleniem na *dość* dobrego), który weźmie 170, ale całego zespołu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwierz mi, że dostałem wiele propozycji, ale okres oczekiwania - 3-miesiące, także bez przesady :)

 

Właśnie problem polega na tym, że żadna poważna firma nie podejmie się takiego projektu (w dodatku jako zespół) za taką kwotę. Jak ktoś wyżej wspomniał, jeśli interesują Cię młodociani graficy, którzy nie zajmują się tym profesjonalnie a chcą tylko dorobić, to taka kwota jest okej - za to forum na którym wystawiasz ofertę lekko nieodpowiednie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Poszukuję "dość" dobrego zespołu który, zadowoli mnie swoimi umiejętnościami, jak i zarównież stronę internetową. W grę wchodzi layout i kodowanie pod IP.Board.

Tematyka strony tutaj nie gra dużej roli. Ma być to schludny, przejrzysty i godny uwagi wygląd, który przyciąga uwagę.

Wszelkie propozycje, pytania, oferty proszę kierować tylko i wyłącznie poprzez komunikator PW.

 

Informuję iż, odpisuję tylko na wybrane oferty - także nie zdziw się, jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi. Dziękuję.

 

Dobry koder i grafik to za takie coś mogą zaśpiewać 300 zł (i nie mówie tu o profesjonalistach).

Za 170 zł wątpie byś miał duży wybór ofert.

 

Za 170 mogę wykonać layout.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję za wypowiedzi, ale GDZIE zauważyliście, że piszę "proszę o cenę". Następnie do zespołu WHT - istnieje taka opcja jak "raportuj" i jeżeli autor tematu zgłosi dany temat (z komentarzem), to wypada coś z tym zdziałać, tak? :)

Edytowano przez Domaintalk.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Tutaj" - to chyba za mało powiedziane. Może trzeba podpowiedzieć administracji, aby wprowadzili jedną grupę - moderator banów użytkowników.

Nawet nie wiem, po co tutaj są moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana możesz zarobić jak sobie życzysz. Za pisanie jednowyrazowych postów itp.

Bastek, jak podzielisz 170 na paru ludzi ludzi, to akurat każdy będzie mieć na kilka browarów.

 

To forum już wiele rzeczy widziało.. Ale to co się ostatnio dzieje, to już wszelkie granice przekracza. Może trzeba zrobić dział "szukam gimnazjalisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Ejj sprawdźcie proszę IP Domaintalk i Teamplay.com.pl - jestem prawie (99%) pewien, że to te same osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ok, zamkniemy to, bo bezsensowny offtopic.

 

@Focus nie zgadłeś, IP jest różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×