Skocz do zawartości
Schematy

Portfolio oraz strona dla przedszkola

Polecane posty

Dzień dobry, chciałabym założyć dwie strony www - dla siebie (portfolio) oraz dla przedszkola. Od kilku dni szukam informacji w sieci niestety pogubiłam się całkowicie w natłoku nowych zwrotów i ich znaczeń.

 

Kilka osób polecało usługi progreso.pl oraz nazwa.pl. Na tym forum znalazłam jednak opinie że Progreso nie ma ofery skierowanej do klientów casualowych a zgaduje że ja właśnie takim jestem prawda? To oznacza że ich ofera jest najzwyczajniej nieopłacalna w moim przypadku?

 

Wiem już że do założenia tych dwóch stron potrzebuje zakupienia domeny oraz serwera wirtualnego [albo dedykowanego jeszcze nie rozgryzłam do końca tych zaganień]. Następnie czeka mnie zlecenie wykonania szablonu i znalezienie kogoś kto go zakoduje.

 

Mam w związku z tym kilka pytań:

 

  • Czy znacie firmy podobne do progreso bądź nazwa.pl które swoją oferte mają skierowaną dla klientów chcących założyć swoje portfolio bądź właśnie strone placówki edukacyjnej?
  • Czy istnieją firmy które zajmują się wszystkim czyli: mają możliwośc wykupienia domeny, przygotowują szablon, zakodowują go w językach flash/htmlu [te mi polecono] wrzucają to na serwer i mają przyjazdy CMS [system obsługi strony przez administatora].
  • Istnieje możliwość że osoba A stworzy szablon taki że osoba B od kodowania szablonów nie będzie umiała go zakodować/będzie on bezużyteczny ?

 

Przepraszam jeśli powieliłam temat, starałam się znaleźć podobny w opcji 'szukaj' jednak bezskutecznie.

 

Bardzo prosze cierpliwych użytkowników którzy wytrwali do końca mojej wiadomości o pomoc.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer i domeny polecam wykupić właśnie w progreso.pl. Najtańszy pakiet www w zupełności wystarczy. Serwer dedykowany absolutnie nie jest tutaj potrzebny

Natomiast realizację stron proponuję zlecić jakiejś konkretnej firmie bądź freelancerom, którzy zajmą się kompleksową realizacją zlecenia, tak abyś Ty nie musiał się o nic martwić. Nie ukrywajmy też, że wiele zależy od budżetu.

Edytowano przez razor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu z nami

http://sys-com.pl

 

Jesteśmy w stanie stworzyć szablon, pociąć go i przygotować autorski system CMS jak i zapewnić hosting

Jak wyżej ;).

 

Generalnie jedyne co Cię interesuje to domena + hosting wirtualny (najczęściej w pakiecie z domeną) oraz ew. zlecenie komuś stworzenia strony. VPS czy serwer dedykowany nie jest tu absolutnie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Autorski system CMS, szablon i wdrożenie tego plus oczywiście hosting. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×