Skocz do zawartości
akon

Czy kei.pl i fpsmax.pl to dobre hostingi ?

Polecane posty

Witam,

Chciałbym poznać opinie ta temat hostingu serwerów www - kei.pl ?

Chciałbym także poznać opinie na temat hostingu serwerów gier - fpsmax.pl ?

Pozdrawiam

Akon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

KEI to masz jak finał Ligii Mistrzów, a to drugie to coś na wzór Pogoni Szczecin po spadku do którejś tam ligi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fpsmax to dość dobra jakościowo firma, zbiera raczej dobre opinie, znam osobiście właściciela i wiem, że raczej nie oferuje byle czego.

 

Co do hostingu www na kei to się nie wypowiadam, bo nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, upewniłem się co do wyboru tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak śmierdzisz groszem i lubisz spać, każda złotówka wydana w kei nie straci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kei to w zasadzie nie ma się do czego czepić. Porównanie z innymi "masówkami", czyli np. Home, Nazwą, nie wspominając o słabiutkim hostingu od az wypada zdecydowanie na korzyść Krakusów. Sam niedawno poprzenosiłem do nich parę stron, żeby mieć święty spokój - działa to cholernie stabilnie i szybko, póki co nawet nie miałem potrzeby kontaktować się z BOKiem, ale słyszałem opinie, że kontakt z nimi też jest na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KEI było naprawdę dobre kilka lat temu, niestety mocno poszło w dół. Pomijam oczywiście ceny, niezbyt adekwatne do realizów 2016 roku, chodzi mi tylko i wyłącznie o BOK, podejście do klienta i te sprawy. Kiedyś rzeczywiście pełna rzetelność i zaangażowanie. Ostatnio coraz częściej odbijanie piłeczki i spuszczanie na drzewo. I tak np. jednemu z moich BYŁYCH klientów od 1.5 dnia nie działa poczta i www, bo się nie chce Panom w obsłudze technicznej przepiąć DNSów, tylko produkują maile, wątek liczy już 13 wiadomości a usługi wciąż nie działają...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×