Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FaceBeeF

Problem z połączeniem do rcon

Polecane posty

 

Mam skrypt, który łączy się z serwerem gry poprzez rcon jednak gdy wpisuje wszystkie potrzebne dane wyskakuje mi Unable to open socket: Connection refused (111) Dowiedziałem się że może to być wina zamkniętych socketów przez usługodawcę. Da się do jakoś odblokować? Sprawdzałem to na cba.pl, ultimahost.pl oraz na localhoscie (tu działało, więc skrypt nie jest wadliwy) Znacie jakieś darmowe serwery, które na to pozwalają? Mam już kupiony serwer na ultimahost.pl więc nie będę brał nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina może leżeć w wielu sprawach - Zamkniętych portach, braku dostępu do socketów, refusowaniem połączeń external itp.

 

Może zacznę od końca.

Nie znam się na rconie, ale musisz wiedzieć, że jeśli spróbujesz się z external sieci (np. swojego domu) połączyć "socketem" z bazą mysql dowolnej firmy to w większości przypadków dostaniesz refuse, firmy robią to z powodu zarówno bezpieczeństwa jak i swojego widzimisię, aby nikt nie korzystał z tych serwerów prócz ich własnych maszyn. M.in dlatego właśnie udostępniają phpma, który stoi na ich serwerze i przez niego jesteś w stanie grzebać w mysql'u.

 

Dalej.

Sockety - jeśli twój skrypt (mniemam, że w php) próbuje użyć socketów to owszem jest duża szansa, że firma nie umożliwia tego na swoim serwerze. Polecam napisać do BOK swojej firmy u której trzymasz ten skrypt, żeby się upewnić czy wina nie leży bezpośrednio u nich. Z własnego doświadczenia powiem, że raczej tutaj właśnie o to chodzi bo mało kto zezwala na hostingach www używać socketów.

 

No i ostatecznie porty, raczej ten punkt Ciebie nie dotyczy, ale jest to najczęstszy powód "connection refued".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś hostingi z możliwością używania socketów? Lub sam taki posiada i wydzieliłby mi dosłownie 15mb miejsca bez bazy mysql? Strona raczej nie będzie generowała dużego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ultimahost chce jak najszybciej odejść. Strony czasami ładują się szybko, a czasami pare minut. Uslugi coraz gorsze. Problemy nawet jak chciałem wersje php zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie każdy musi być zadowolony.

Zobacz w www.mzone-net.eu

jak na razie polecana firma także polecam ci skontaktować się z nimi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może lepiej VPS? Bo nie napisałeś dokładnie czego używa ten skrypt a jednak większość firm blokuje dostęp do komend i modułów, które mogą negatywnie wpłynąć na serwer i co za tym idzie innych klientów. Na darmowych hostach na bank będzie to zablokowane i ani myślą to odblokować ze względu na hołotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×