Skocz do zawartości
DeVel

Serwer VPS do gothic multiplayer

Polecane posty

Witam.

Gothic multiplayer jest stworzony do użytku w XML.Ma duże możliwości nawet można robić misje z głosem.

Chciałbym serwer pod 60/70slotów.Gra nie wymaga dużej ilości RAM,coś w stylu sa-mp.Na początku byłby on zamknięty przez jakieś 2 dni,ponieważ wtedy będę pisał gamemode.

Wolałbym żeby to był sponsoring polegający na np. umieszczeniu bannera.Co do forum to jest ono gotowe(styl unikalny),wraz z forum wchodzi także serwer do sa-mp,który posiadam i jest ukończony.

Kontakt na PW lub na GG 35258967.

Zmieniłem zdanie z gothic multiplayer:Accrescere,gdyż jest tam znacznie mniej graczy.

 

Edytowano przez DeVel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gothic multiplayer jest stworzony do użytku w XML.Ma duże możliwości nawet można robić misje z głosem.

Chciałbym serwer pod 500slotów.Gra nie wymaga dużej ilości RAM,coś w stylu sa-mp.Na początku byłby on zamknięty przez jakieś 2 dni,ponieważ wtedy będę pisał gamemode.

Wolałbym żeby to był sponsoring polegający na np. umieszczeniu bannera.Co do forum to jest ono gotowe(styl unikalny),wraz z forum wchodzi także serwer do sa-mp,który posiadam i jest ukończony.

Kontakt na PW lub na GG 35258967.

Zmieniłem zdanie z gothic multiplayer:Accrescere,gdyż jest tam znacznie mniej graczy.

 

Heheszkiii ;>

 

Powodzenia ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czemu go sobie nie kupisz? ;)

 

Nikt raczej nie będzie sponsorował projektów, które nic od siebie nie oferują. Bądźmy szczery, taki bannerek to sobie możesz wiadomo gdzie wsadzić skoro nawet 1 osoba się nim nie zainteresuje.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet do gmp darmowy hosting.Ale lepszy vps.

A co mam niby oferować?Są bowiem tylko 2/3 hostingi które oferują serwer do gothic multiplayer.

Jednym z nich jest 69host,totalna porażka.

Wziąłem testowy serwer u nich,wyłączyłem(nic nie robiąc)i już go się włączyć nie dało.

Pisało,że włączony,sprawdzam status wyłączony.Ponadto takie same problemy ma najlepszy serwer rp w gothic multiplayer HusariaRP z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×