Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igorek

Szukam drukarki laserowej

Polecane posty

Szukam drukarki, laserowej, ponieważ mój stary hp deskjet f380 kiepsko już działa. Sprawdziłem dziś ma przebieg prawi 17 000 stron.

 

Szukam jakiegoś lasera wyłącznie z czarnym tonerem. Co ważne interesuje mnie również by było można dosyć tanio dokupić chip, bądź w oryginalnym tonerze lub zamienniku łatwo go zresetować, ponieważ nie zamierzam kupować co chwile oryginalnego, bo to mija się z celem i jest bardzo drogie rozwiązanie.

 

Miło by było jak by miało to podajnik na papier, tak by się nie kurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nowa, chodź używka jak by mocno zdarta nie była też może być.

Z tego co znalazłem na necie to samsung ML-2251N, nie posiada tego chipa więc nie będzie z tym problemu. Ale potrzebuje rady kogoś kto się zna. tak 400 zł max mogę dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może się ktoś o tym samsungu wypowiedzieć, ponieważ mam okazje tanio kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Gdybym był na Twoim miejscu to nawet bym się nie zastanawiał. Mam laserówkę CLX właśnie od samsunga od 4 lat praktycznie zero problemów, drukuję bardzo dużo... W zasadzie tonery schodzą mi szybko ale jestem zadowolony. W sumie jeśli kupujesz gdzieś lokalnie to weź ją sobie na test tak na tydzień lub dwa, zapłać 50% kwoty a później resztę jeśli wszystko będzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tej samsunga chce dokładnie dowiedzieć się jak to jest z tym chipem. Kuzyn ma stosunkowo nowy model i jak wydrukuje 2 500 strony, to nawet gdy jest proszek w wkładzie to odmawia posłuszeństwa i musi wymienić chip. To jest głupota a jeśli miał bym wymieniać co chwila tego chipa to wole kupić jeszcze jednego hp dekjeta co mam i z 2-3 litry tuszu i tym drukować, bo wyniesie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Tego modelu, który podałeś to akurat nie ogarniam, nie miałem wcześniej z nim styczności. W mojej drukarce niczego nie wymieniałem, nie resetowałem, działa do dziś. Nie wiem czy to kwestia oprogramowania czy po prostu ceny, nie będę insynuował. Może ktoś inny odpowie Ci w związku z tym modelem.

 

Jeśli masz wątpliwości to nie od dziś wiadomo, że każdy korzysta z własnych sprawdzonych rozwiązań, rzadko zdarza się że przechodzi się na coś nowego, chyba że wymaga tego sytuacja.

 

Zrobisz jak będziesz uważał za stosowne, jeśli nie dbasz o budżet wówczas możesz kupić nową, aczkolwiek jeśli liczysz się z kosztami to de facto najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie hapeka ;)

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w coś ciut starszego, np. HP 4100. Toner na 6 tysięcy stron masz za 40zł. Toner na 10 tyś. stron kosztuje ~130zł. Poniżej 400zł kupisz drukarkę z sieciówką, a są to sprzęty nie do zajechania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×