Skocz do zawartości
saajmon

[Zlece] Styl forum phpBB3(grafika + kod)

Polecane posty

Witam

Potrzebuje styl pod forum oparte na skrypcie phpBB3.

Więcej informacji pod numerem gg: 13659744

e-mail: cocafrugo@gmail.com

Jestem gotów wydać troszczke więcej niż 50zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Kolego, za 50 zł to ty możesz sobie co najwyżej kupić gotową templatkę, a nie... Proponuję najpierw poszukać w googlach cen, a dopiero potem pisać tutaj, uważam, że minimum to 200 zł, ale zawsze możesz szukać szczęścia na zlecenia.przez.net

2e097c2a9475.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×