Skocz do zawartości
Mike Mouse

Problem z apache2 force-reload

Polecane posty

Gość Adam Szendzielorz

Witam

 

Mam pewien problem.

Robiłem wszystko według tej instrukcji: http://biznes-host.pl/dev/thread-14.html

I gdy dochodzę do polecenia

/etc/init.d/apache2 force-reload

 

Pojawia się taki błąd:

 

wlxx.png

 

Wklej zawartosc /etc/apache2/conf.d/mod-security.conf - tam musisz miec blad :) Poniewaz jest w 1 linii - stawiam ze to jakies np. nieprawidlowe ("windowsowe") zakonczenie wiersza lub cos w ten desen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Mam je wywołać czy edytować przez nano?

 

 

 

Dodam, że dopiero się uczę.

 

Najlepiej wykonaj polecenie:

 

cat -e /etc/apache2/conf.d/mod-security.conf

 

I wklej tu co wypluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąć dolar na końcu, a teoretycznie wszystko za .conf. Powinno pomóc.

 

A nie powinno czasem być:

Include /etc/apache2/conf.d/mod-security/*.conf

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie też, nie bawiłem się z apache'm już od dłuższego czasu oraz nie sądziłem, że użytkownik będzie ten plik sam wypisywał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wklepaniu tego:

Include /etc/apache2/conf.d/mod-security/*.conf

 

Pojawia się taki komunikat:

wnha.png

 

 

Dolar pojawia się sam po tym:

 

cat -e /etc/apache2/conf.d/mod-security.conf

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×