Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jensej

Lista serwerów

Polecane posty

wszystko jest w pełni legalne ;p można śmiało się kontaktować z właścicielem ;0

btw. strona ma być po angielsku.

z tą stopką to sarkazm?

Edytowano przez jensej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak :) To sarkazm ;]

Trochę nie na miejscu. Bo wcale nie musiał zostawiać stopki autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwa ze 3 sekundy ze stoperem w ręku, nie wiem czy uznać to za wynik całkiem dobry, czy mierny, choć wydaje mi się że tego typu witryny powinny być dostępne w pełni w ciągu maks. 1.5s od kliknięcia linku. Ale może to wina mojego internetu/kompa - ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona ma być po angielsku, to dziwnie to wygląda, jeśli część tekstu jest po polsku (serwery promowane, zwykle serwery, strona, gracze online, sprawdzane, klik itp.). Wygląda to jak jedna z tych stron stworzonych po angielsku z częścią treści automatycznie tłumaczoną na język wykryty po stronie użytkownika.

 

To mdłe tło w połączeniu z wyraźnie odciętymi białymi polami z tekstem osobiście mi się nie podoba.

 

Czy tylko ja tak mam?... (zrzut ekranu poniżej)

Firefox 3.6, Windows XP, język polski, pakiet języków wschodnioazjatyckich zainstalowany.

 

versy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona ma być po angielsku, to dziwnie to wygląda, jeśli część tekstu jest po polsku (serwery promowane, zwykle serwery, strona, gracze online, sprawdzane, klik itp.). Wygląda to jak jedna z tych stron stworzonych po angielsku z częścią treści automatycznie tłumaczoną na język wykryty po stronie użytkownika.

 

To mdłe tło w połączeniu z wyraźnie odciętymi białymi polami z tekstem osobiście mi się nie podoba.

 

Czy tylko ja tak mam?... (zrzut ekranu poniżej)

Firefox 3.6, Windows XP, język polski, pakiet języków wschodnioazjatyckich zainstalowany.

 

versy.png

 

Wprowadzaliśmy kilka zmian, dlatego takie bugi, strona zostanie w pełni spolszczona.

A co do grafiki, to póki co musi zostać taka gdyż, nie mam odpowiednich funduszy aby pokryć koszty, jednakże w niedługiej przyszłości zajmę się tym.

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×