Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bermut

Szukam VPS'a do przenoszenia plików i innych lekkich działań

Polecane posty

Jako, że wymieniłeś nas odpowiem Ci w kilku zdaniach:

 

mała opłata miesięczna (jakieś 20zł/miesiąc to chyba rozsądna cena, nie będę na tym rapidshare zakładał)

U nas 23,99 PLN z VAT za VPS ONE

 

512MB RAM

W najtańszym pakiecie VPS ONE masz u nas 1024 MB gwarantowanego (w zasadzie od dzisiaj to obowiązuje, poprzedno było 512MB)

 

Debian lub Ubuntu

Jest około 13 dystrybucji do wyboru.

 

limit transferu powyżej 100GB miesięcznie

Jest 400 GB dla VPS ONE na miesiąc.

 

kontakt z administracją/supportem na jakimś poziomie, odpisać w 12h to by mogli

Średni czas odpowiedzi 15 minut, w godzinach nocnych może być trochę dłużej.

 

VPS ONE posiada limit do 10 Mb/s jednak serwery nie są obciążone i powinieneś otrzymać dobrą prędkość, im wyższy pakiet, tym wyższa prędkość przesyłu.

 

Jeśli masz więcej pytań zapraszam do kontaktu poprzez czat lub sales [at] mzone-net.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mam vpsa z livenetu najtanszy pakiet z directadminem ale nie uzywam go praktycznie dla stron bo zwalilem cos z dnsami : P uzywam go tylko do sciagania gier : )jak bys chcial go wypozyczyc to napisz pw ; ) bo ja go bd przedluzac do maja ; ) . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, jest 5 dystrybucji do wyboru, no ale są Debian i Ubuntu więc nic do tego nie mam.

Zgadza się, na starych serwerach było ich więcej, od niedawna mamy serwery VPS w Polsce i jest tam tylko 5 dystrybucji. W każdym momencie możemy dodać nowe, wystarczy napisać ticket jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

A nie 10Mb/s.

Serwer matka dla serwerów z serii Basic VPS jest na łączu 100/100 Mbps, pakiet VPS ONE jest limitowany do 10 Mbps.

 

I czy dałoby się dogadać w sprawie przetestowania hostingu przy ewentualnej decyzji zakupu?

Niestety nie oferujemy darmowych testów dla serwerów VPS, mamy dużo chętnych którzy zakupują usługi bez żadnych testów u nas i ufają nam pod względem jakości.

 

Strasznie drobiazgowy jesteś jak na te 20 złotych ;)

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz N.

Planujesz opłacić na rok, czy comiesięcznie? Bo najlepszą ofertą przytym byłaby oferta Biznes-Hostu: https://biznes-host.pl/?s=plany_vps2. Przy rocznej płatności, masz 50% zniżki, i jeżeli chcesz, to mogę Ci podać kod na 25% dodatkowej zniżki. (kod jest zniżką i reflinkiem).

 

Link dla @regdosa: http://biznes-host.pl/?s=zamow_vps&kid=1

Edytowano przez Łukasz N. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej na rok i widzę, że biznes-host ładną cenę oferuje. Nie wiem tylko czy wystarczy mi 10GB na dysku, ale zaraz poszukam, policzę i mi wyjdzie ile dokładnie potrzebuję :)

 

Dodatkowe 10 GB to 5 zł/miesiąc więc można dokupić kiedy zajdzie taka potrzeba.

 

Jeżeli masz pytania to zapraszam na pomoc@biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×