Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mylith

Routing Tpsa

Polecane posty

Witam

 

Aktualnie siedzę na idsl 1 Mbit by TP s.a. i swego czasu nie można było powiedzieć złego słowa na tą usługę „przeznaczona dla firm”, awaryjność bardzo niska, wszystko działało bardzo dobrze. Oczywiście musi pojawić się „ale” otóż ostatnio (nie wiem jak jest poza Lublinem, bądź poza moim osiedlem) łącze działa strasznie i nie jest to problem odosobniony, blok dalej znajomy na neostradzie ma (a raczej miał zmienił na chello ;) ) podobne problemy. Co rozumiem przez strasznie ? Przykładowo w sobotę 8 h nie działało nic, a teraz jeśli działa to są ogromne problemy z otwieraniem stron timeouty itd... jeśli się już załaduje to często niekompletna. Problem pojawia się falowo, czasami nie działa nic, po chwili zaczyna, po restarcie modemu, po kilkunastu minutach problem wraca. Problem pojawia się najczęściej na 6-8 bramce od mojego routera, dzisiaj pakiety do poznańskiego pol34 leciały przez Paryż :). Oczywiście po zgłoszeniu problemu, zostałem poinformowany, iż po „ich” stronie jest wszystko w porządku a mój modem chodzi 48h(akurat mu się udało) i powinienem go zrestartować... ręce opadają co tu robić ? Aktualnie rozważam przesiadkę na chello 12Mbit.

 

W tej chwili mam to samo :/ forum się raz otwiera za chwilę już nie chce. Trasa akurat wygląda ok a forum jak nie chciało tak dalej nie chce się ładować.

 

Jak z tym jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×