Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Delete

VirtualBox a Windows 8 32 BIT problem

Polecane posty

Witam, otóż chciałbym sobie na VirtualBox'e postawic Win 8 ale instalacja nawet sie nie chce uruchomić tylko wyskakue takie okienko (screen) coś tam ze trzeba 32 bit a jest 24 klikam OK i dalej stoi. Da się jakoś ustawić te 32 bit na wirtualnej? czy moze zmienic program? W ustawieniach mam typ; Windows, version: windows 8

 

screen:

http://i.imagebanana.com/img/9uysluqu/win832bit.PNG

Edytowano przez Delete (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×