Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ziuty

Własna strona do oceny

Polecane posty

Witam! Chciałbym byście ocenili moją stronę pod KAŻDYM względem. Adres to: http://ziuty.pl .

Warto wziąć pod uwagę fakt, że nie używałem żadnych generatorów, CMSów, czy innych szajsów. Po prostu notatnik, herbatka i do roboty! :D

 

Stawiałem na prostotę, lecz nadal coś mi w niej brakuje. Chciałbym surowych ocen, bo chcę aby strona była idealna.

 

Niektóre skrypty jQuery mogą się ciąć (jak przy billboardzie na stronie głównej), ale pracuję nad tym. Proszę również o zgłoszenie ew. błędów.

 

Z góry dzięki Wam za każdą opinię.

Edytowano przez ziuty (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście strona bardzo fajnie się prezentuje ALE...

Te całe migane logo ,,Kacper Ziuzia'' jest masakryczne skoro stawiałeś na prostotę to z tym już przedobrzyłeś :P

no i te teksty

Coś jeszcze?
Przejrzyj moją ofertę
Sprawdź z kim masz do czynienia ;)
Poczytaj artykuły
Skontaktuj się ze mną
Czym się zajmuję?

Żyjemy w XXI wieku. Na codzień mamy do czynienia z coraz to nowszymi technologiami. Chęć człowieka do lepszej komunikacji skłoniła go do wynalezienia internetu. To przyczyniło się do powstawania stron internetowych, które dostarczają nam różnorodnych informacji. Sieć komputerowa stała się niezbędna do wybicia się przedsiębiorstw, czy pojedyńczych osób. Konkurujące ze sobą firmy zastanawiają się, jak najlepiej przyciągnąć swoją uwagę w internecie. Ja właśnie oferuję usługi w tym zakresie.
Jakimi technologiami się posługuję?

XHTML + CSS
PHP
Javascript (+ biblioteka jQuery)
MySQL

To w zupełności wystarczy do stworzenia praktycznie każdej strony. Bez ograniczeń, bez przeszkód!

Całkowicie za długo się wyświetlają zmieć na jakieś 10 sec a nie prawie 30 sec zanim się zmieni.:)

Ogólne wrażenie jak na pierwsze wejście mnie trochę zdziwiło że to tylko herbata no najwidoczniej z dobrą wkładką była ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona działa wolno, nie wiem czy z winy skryptów czy serwera, ale wczytała mi się dopiero za 2gim refreshem.

 

Logo w lewym górnym mi się nie podoba, w szczególności hover, powinien być jedno-dwukolorowy, taka "tęcza" razi mnie w oczy i nie wygląda profesjonalnie.

 

Poza tym jak na jeden z pierwszych projektów to wygląda dobrze, każdy ma różne gusta ale ja osobiście sądzę, że jest całkiem przyzwoicie. Jak na proste "about me" to wręcz świetnie, do tego można później dołożyć jakieś zakładki portfolio i już w ogóle jesteś w domu ;).

 

4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście strona bardzo fajnie się prezentuje ALE...

Te całe migane logo ,,Kacper Ziuzia'' jest masakryczne skoro stawiałeś na prostotę to z tym już przedobrzyłeś :P

no i te teksty

Całkowicie za długo się wyświetlają zmieć na jakieś 10 sec a nie prawie 30 sec zanim się zmieni. :)

 

 

Logo zmienione, teksty zmienione (wraz z całym sliderem) :)

 

 

Strona działa wolno, nie wiem czy z winy skryptów czy serwera, ale wczytała mi się dopiero za 2gim refreshem.

 

Logo w lewym górnym mi się nie podoba, w szczególności hover, powinien być jedno-dwukolorowy, taka "tęcza" razi mnie w oczy i nie wygląda profesjonalnie.

 

 

To wina serwera :/ Dzięki za poinformowanie, bo w ciągu miesiąca zmienię hosting. Logo (patrz: wyżej) ;)

 

Odświeżyłem również wygląd strony na bardziej abstrakcyjny i wg mnie profesjonalny. Dzięki za ciepłe słowa i proszę o dalsze opinie :D

 

Dla porównania wcześniejszy lay: http://screenshoot.me/iziRiM

Edytowano przez ziuty (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×