Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sbk

MyDevil.net vs. TeamSpeak

Polecane posty

Witam, googlowałem aczkolwiek nic nie znalazłem i mam pytanie.

Czy istnieje/jest możliwość uruchomienia na np. pakiecie MD2 serwera głosowego TeamSpeak3 ?

 

MD1 nie ma możliwości uruchamiania własnego oprogramowania tak więc wykluczam, chyba że w tym wypadku jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki serwera TS3 są jak najbardziej dostępne na FreeBSD, także nie powinno być problemów. Weź tylko pod uwagę, że nie masz jakichkolwiek gwarantowanych zasobów (ram, cpu, łącze), także nie oczekuj od tego TS'a jakiś obrotów jak przy VPS'ie, ale jak najbardziej nie widzę "przeszkód" w hostowaniu takiej usługi, przynajmniej dla kilkunastu userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×