Skocz do zawartości
game0

Prośba o wycenę kilku domen

Polecane posty

Witam

 

Proszę o wycenę kilku domen:

naprawiam.pc.pl

cloudsystems.pl

cloudplatform.pl

prywatnaskrzynka.pl

movetocloud.pl

 

Pozdrawiam

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś fora trolu jeden

Po 1 nie obrażaj... ile ty chciałeś zgarnąć za te domeny? liczyłeś że zrobisz jakiś złoty interes?

Michał napisał ci wycenę jaką on uważa dla niego tyle są warte ja w sumie nie dał bym też za nie nawet grosza. Chcesz zarobić jakiś hajs na tych domenach to powystawiaj je na allegro giełdy domen itp a nie tu liczysz że ktoś ci wyceni je na jakieś grube miliony. Chciałeś wyceny to masz @glanpolnet wycenił na 0zł ja podbijam i też nie dał bym nawet złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się o cenę a szanowny Pan glanpolnet juz w drugim poscie ma jakies ale.

Jesli uważa że domeny nie pokazują wartości to niech to napisze jak człowiek ładnie ze składnią,

a nie tylko trolować.

 

PS: Nie obrażam - stwierdzam fakt

Edytowano przez game0 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś "ale", to nie wiem i średnio mnie to obchodzi, ale podał Ci sensowną wycenę.

 

Za wyjątkiem cloudsystems.pl, cloudplatform.pl, te akurat dla jakiejś firmy mogą być ciekawe, to są one po prostu nic nie warte, nawet kosztów rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do pedro84 - za te dwie, pod warunkiem dobrego rozreklamowania i dużej u Ciebie cierpliwości w czekaniu na klienta być może masz szansę wziąć po kilkadziesiąt złotych. Pozostałe warte są nic. Ewentualnie koszt rejestracji (~10zł), ale tylko i wyłącznie dla tej osoby, która ma ochotę na taką właśnie domenę i konkretny na nią pomysł.

 

 

Nie patrz na to, że Ci najwięksi "gracze domenowi" wystawiają na odpowiednich serwisach domeny w cenie kilka tysięcy złotych lub więcej. Oni liczą głównie na naiwnych. I niech na jednej domenie z tysiąca uda im się coś na naiwnym kupującym zarobić - tu jest ich zysk, pozostałe 999 oddadzą kolejnym handlarzom za 10zł lub po roku dwóch czy trzech odpuszczą i zwolnią domenę, i Ci kolejni handlarze będą się reklamować i liczyć na kogoś nie obeznanego w temacie licząc na zarobek. To jest w 99+% sztuczny rynek, opiera się na reklamie i - co tu dużo mówić - "wciskaniu kitu", a nie na faktycznych obiektywnych wartościach.

 

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×