Skocz do zawartości
NewnessTV

[www] Newness.TV

Polecane posty

Instalacja WP - 5 minut.

Wgranie darmowej templatki - 10 minut

 

Powodzenie u płci przeciwnej - bezcenne. Za resztę...

 

Poważnie, to nie ma co oceniać. Ludki, choćby trochę pracy własnej pokazujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja WP - 5 minut.

Wgranie darmowej templatki - 10 minut

 

Powodzenie u płci przeciwnej - bezcenne. Za resztę...

 

Poważnie, to nie ma co oceniać. Ludki, choćby trochę pracy własnej pokazujcie...

 

Ok domyślam się, że na pierwszy rzut oka może to tak wyglądać ...

może nie są to jakieś innowacyjne rozwiązania ale kilka rzeczy jest niewidoczne np.

- informacje takie jak "nazwa", "gatunek", "czas trwania" itp. są pobierane automatycznie z innego serwisu i wstawiane do posta,

- grafika w poście jest wstawiona tylko raz a przy kolejnym odcinku generuje się automatycznie ( każdy serial ma unikalny id i jeżeli id w nowym poście jest takie jak użyte w jakimś poprzednim to grafika automatycznie się pokazuje),

- link "Load ..." ładuje zawartość strony do diva w której przechowywane są linki ( zwiększa to szybkość ładowania przy 'embed' ) ... po rejestracji ( tymczasowo wyłączona ) będzie możliwość dodania linków do strony w div z linkami do poszczególnych postów.

 

 

Wiem, że WP sporo ułatwia, jednak pełna konfiguracja, żeby strona wyglądała tak jak teraz wymaga pracy. Chciałbym, żeby czas na ustawienie całego szablonu trwał ~15 min ... jednak uwierz mi poświeciłem na to o wiele więcej... ;)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez NewnessTV (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuR

Ogólnie dosyć prosta a zarazem fajna stronka. Nie jakaś pociapana czy coś, przejrzysta jednym słowem, ale masz plusa za odcinek The Walking Dead :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×