Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ramikser

Hosting Windows - problem z aplikacją ?

Polecane posty

Witam,


Na wstępie Panowie zaznaczam, że jestem totalny amator hostingowy, dlatego kieruje swoją prośbę do speców jakimi Wy jesteście w tej dziedzinie.

Support - pomoc techniczna 1&1 nie dał rady muszą wysłać pytanie do techników .... (znacie te bajki z ich strony, a ja dałem ciała i kupiłem bez czytania opinii hosting i domene u nich czyli 1&1).


Problem wygląda tak:
Korzystałem wcześniej z Webio.pl, Ghostmedia.pl, Mochahost.com w każdym z tych Hostingów Windows po zalogowaniu się do Panelu Sterowania -> domena/subdomena był katalog wwwroot, a w nim umieszczałem swój programik pisany pod asp.net który po wywołaniu "mojprogram.aspx" zaczynał swoją bezproblemowo pracę.


Skuszony promocją 50% taniej zakupiłem w 1&1 MS Starter + domene.

Po zalogowaniu się do Panelu Sterowania moim oczom ukazał się całkowicie inny panel niż w tych trzech wcześniejszych hostingach Windows i co najważniejsze dla mnie brak katalogu wwwroot , ujrzałem tylko takie foldery na 1&1 MS Starter czyli: _db_import , db, logs.

 

Screen:

1and1.png

I tutaj zaczęły się moje schody ! Nie mogę odpalić programiku jak to robiłem wcześniej w katalogu wwwroot przypomnę ze korzystam z ich subdomeny, ponieważ przez 2 doby nie aktywowali mojej głównej domeny
zakupionej oczywiście u nich (koszmar ten 1&1 nawet ja amator widzę ich profesjonalizm z każdym calu - kontakt pomoc@1&1.pl).

Nigdy nie maiłem problemu z tym programem, a tutaj jakby nie było odpowiedniej konfiguracji, odwołań sam nie wiem jak to nazwać po prostu aplikacja stoi w miejscu i wyświetla błąd po wywołaniu (domenaklienta.pl/mójprogram.aspx)

Nie wiedziałem gdzie wrzucić pliki programu więc umieściłem je jak na screenie.
Proszę Was o pomoc co mam zrobić co ustawić, żeby aplikacja tak działała jak na starych hostingach w katalogu wwwroot ?

 

Przepraszam za chłopskie określenia i proszę o wyrozumiałość, ale jak zaznaczyłem jestem dziewca w tej kwestii :)

Pozdrawiam

 


 

Edytowano przez Ramikser (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×