Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artix

"Chwilowe" konto FTP

Polecane posty

Cóż, w niedługim czasie będę zmieniał sprzęt (mój PC ma 12 lat, kupuję nowszy), a co za tym idzie będę potrzebował serwera na przetrzymanie danych. Zwykły dysk zewnętrzny odpada, bo mam USB w wersji 1.1 więc minie ruski rok nim moje pliki zgram, płyt nie chcę kupować.

 

Zdecydowałem się na konto FTP, które będzie mi potrzebne przez jakiś czas, maksymalnie 7 dni. Chciałbym uniknąć opłat miesięcznych za taki serwer, bo po przenosinach już nie będę go wykorzystywał. Szukam więc firmy która zaoferowałaby takie konto, ale najlepiej z tym czasem testowym, w/w siedem dni. Jeśli testów nie ma, to wolałbym jakąś indywidualną opłatę gdzie zapłaciłbym te 1/4 miesiąca i potem konto zostałoby zablokowane, tyle.

 

Potrzebuję nie więcej niż 20 GB miejsca na dysku, pliki będą wrzucane w archiwach. Zależy mi na szybkim łączu no i tym darmowym okresie testowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mejla na PW to odpalę Ci konto FTP u siebie, bo mam pustego VPS'a z DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 GB danych jeszcze jak będę spakowane w archiwa to na USB 1.1 będzie szło to około godziny góra 2 więc nie dużo to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spakuj bzipem, a nie jakimś feralnym rarem to dużo zaoszczędzisz ;). Jak się zmieścisz to możesz się zainteresować zawsze jakąś chmurą - Google Drive, Dropbox, Skydrive... Nie mają co prawda dużo miejsca, ale a nuż wystarczy.

 

Do tego bez przesady, ale nawet USB 1,1 osiągnie trochę tej szybkosci. Licząc 1 mb / s wychodzi Ci cały gigabajt w 1000s, 3 gigabajty w godzine. Na 100% nie będziesz na serwer uploadował to szybciej niż 1 MB / s (8 megabity ++) więc sam się zastanów co będzie szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×