Skocz do zawartości
Gość

XMLHTTP

Polecane posty

Gość

Witam. Mam problem z XMLHTTP. Mam skrypt nazwijmy go x.php W nim przez zmianę pierwszego selecta, pobierane są opcje do drugiego selecta przy użyciu wspomnianego już XMLHTTP. Problem w tym, że dając x,php w iframe innej strony wywala błąd połączenia, mimo że normalnie wchodząc na x.php działa poprawnie. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×