Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Superhost.pl W Polsce

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski
22.02.2006

Mamy przyjemność zaanonsować Państwu, iż sukcesywnie trwają przenosiny całej infrastruktury serwerowej do naszej nowo otwartej serwerowni w Warszawie. Dostęp do wszystkich operatorów łącz szerokopasmowych gwarantuje wysoką jakość działania. Przenosiny nie będą miał wpływu na koszta, jakie Państwo wnieśli za zamówione usługi. Obecna oferta cenowa pozostanie bez zmian, natomiast wzrośnie jakość świadczonych przez nas usług. Dodatkowo w ciągu najbliższego roku przedstawiane będą kolejne rozwiązania, które sukcesywnie będą poszerzać i ulepszać naszą ofertę!

 

Czy ktoś już wie jak wygląda ta operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jestem ciekaw czemu przenosza sie do drozszego z tanszego ...

No gdyby mieli jeden dwa servery ale oni maja duzo wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają nadzieje, że te działania poprawią (ostatnim czasem mocno podpsuty) wizerunek firmy... Przyczyni się to też do poprawy innych aspektów jakże ważnych w przypadku hostingu... ale Wy to wiecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na papierze oferta wygląda lepiej. Rozpiętość ofertowa jest większa, pojawiły się opcje pomocy technicznej... Duży plus za wzbogacenie oferty, pojawienie się Dual Xeon 3.0 (wcześniej 2.8)

 

Ale ciekawostka. Pingi z łącza TPSA (Neostrada) są lepsze do starej serwerowni niż do nowej.

Przy 40 próbach:

- stara serwerownia (pingowalem do jednego z moich serwerów tam):

> minimum 49 ms

> maksimum 103 ms

> srednia 56 ms

- nowa serwerownia (ping superhost.pl)

> minimum 81 ms

> maksimum 269 ms !

> średnia 97 ms !

 

W pracy, gdzie korzystam z łącza m.in. Futuro średnia jest korzystniejsza dla nowej serwerowni o +/- 3ms.

 

Żeby było weselej ruch do nowej polskiej serwerowni wędruje z mojego łącza neostradowego do... Hamburga, Frankfurtu i dopiero do Warszawy.

 

Zatem wrażenie niezbyt pozytywne. Jedyny + to to, że wreszcie te komputery są gdzieś w "zasięgu ręki". Można mieć nadzieję, że admnistrator ma do nich fizyczny dostęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lool pewnie to ta sama serwerownia co serwerydedykowane.pl ;) Co ciekawe pakiety już nie lecą przez Londyn.

 

Tak, piszę właśnie o serwerydedykowane = superhost zmieniając serwerownię podmienił markę.

 

Zanim z wypiekami na policzkach napisałem moje wrażenia po spingowaniu nowej serwerowni nie zauważyłem tego wątku: www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=4347

 

Ten chyba spokojnie można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×