Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Baltazar IX

strona się nie wyświetla

Polecane posty

witam od razu przyznam, że nie wiem czy założyłem temat w odpowiednim dziale, jeśli nie to chciałbym z miejsca serdecznie przeprosic.

założyłem darmowe konto na hostinger.pl. Stworzylem domene.eu i przy użyciu autoinstalatora zainstalowalem skrypt mybb. wszystko zainstalowała się ładnie i pięknie, ale wpisując adres strony nic sie nie wyswietla (zainstalowalem na głownym katalogu). Wcześniej dla testu wrzucałem szablon html i to samo. Dodam, że konto zalożyłem ok 30 minut temu/

 

Ps. wyświetla mi się komunikat, który prawdopodobnie ma związek z całą sprawa

 

 

 


Twoja domena nie wskazuje obecnie na nasze serwery nazw, więc usługi takie jak FTP, Menedżer Plików, Kreator Stron, Email (i inne) nie będą działały. Proszę pamiętać, że zmiana DNS może potrwać do 24 godzin.

 

 

z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delegowałeś domenę na odpowiedni serwer?

 

Sprawdź na jakie adresy DNS kieruje domen np tutaj: iptools.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczekaj do 24 godzin (to maksymalny czas, na 99% będzie działało wcześniej) na propagację DNS.

 

dzięki za odpowiedź. Czyli komunikat informuje o tym, że trzeba odczekać do 24h by wszystko działało jak należy, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej, jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi i pomoc. w razie problemu wrócę. Chciałem przyznać +, ale wyskakuje mi komunikat , że mam za mało postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy do początku ;)

 

Podaj nazwę domeny i adresy DNS na które powinna kierować.

 

Propagacja może jednak trwać nawet do 72 godzin w niektórych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy do początku ;)

 

Podaj nazwę domeny i adresy DNS na które powinna kierować.

 

Propagacja może jednak trwać nawet do 72 godzin w niektórych przypadkach.

 

nie wiem czy podałem właściwe dane:

 

VfjTRX0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zrobiłeś tak jak myślałem... Byłem pewien tylko nie chciałem mówić... Hostinger nie rozdaje darmowych domen... Najpierw ją zarejestruj gdzieś a potem dopiero używaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś tak jak myślałem... Byłem pewien tylko nie chciałem mówić... Hostinger nie rozdaje darmowych domen... Najpierw ją zarejestruj gdzieś a potem dopiero używaj!

 

dziękuję za doinformowanie. istnieją jakieś serwisy z samymi darmowym domenami lub hosting + domena (oferta jak w 1and1, a nie obsługa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że tak ciągle pytam, ale jest sens dokupowania płatnej domeny do darmowego hostingu na www.hostinger.pl ?

mam zamiar stawiać forum i nie wiem co na początek zrobić. na innych forach polecano mi www.unixstorm.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jeżeli nie chcesz kupować domeny, to po co chcesz ją za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro darmowych domen nie ma, to chcę kupić. Tylko nie wiem czy jest sens kupowania domeny do darmowego hostingu, czy już kupić hosting domenę w jednej firmie. Jeśli kupować to gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tak gdzie masz tanie odnowienie, w tej chwili najtańsze ma OVH.

Serwer wirtualny znajdziesz już za 5 złotych miesięcznie.

 

Z hostingiem masz także darmową subdomenę ( w większości firm), więc nie musisz koniecznie kupować domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Gdy kupujesz domenę, masz możliwość używania jej na innym hostingu. Tak więc jeżeli kupisz np. W OVH to możesz tej domeny używać w hostinger lub mZone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za pomoc. na prawdę chciałbym się jakoś odwdzięczyć i chociaż dać reputacji, ale nie mam możliwości. ostatecznie zdecyduję się na darmowy hosting (fundusze) oraz zakup domeny .eu na mzone. ostatnie pytane: zanim zdecyduję się na płatny hosting chciałbym się zapytać, z którego darmowego korzystać: hostinger czy sanfre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×