Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alleluja

Animacje między podstronami

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu zainteresowałem się jquerry i postanowiłem wypróbować moje siły i stworzyć fajną stronkę z przejściami między stronami.

Szukając w internecie przeróżnych stron znalazłem taką:

 

http://pl.wix.com/website-template/view/html/tokyo-design

 

I stwierdziłem, że powinienem dać sobie z nią rade, aczkolwiek przeliczyłem się.

Na początku myślałem ze jest ona zrobiona jako slider, ale to nie wypaliło ponieważ przy slider'ze muszę mieć okno z stałymi wartościami.

 

Po głębszym przyglądaniu strony zauważyłem, że podczas kliknięcia np: buttonu Web, treść tej strony jest ładowana po prawej stronie (można zobaczyć pokazujący się nagle slider przeglądarki), a następnie zawartość jest przesuwna w lewo. Gdy to nastąpi zawartość zawartość poprzedniej strony na której byliśmy znika.

 

W np. Flashu byłaby to prościzna, aczkolwiek ja chciałbym wiedzieć jak zostało to rozwiązane w jqurry.

 

Ma ktoś pojęcie jak można by było coś takie zrobić w jquerry? Albo może to nie tylko jquerry? Proszę o propozycje jak można by rozwiązać ten problem bo zajmuje moja głowę już od jakiś 4 dni i nadal niei moge wymyślić jakie jest rozwiązanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie fakt, że zwykły slider jest umieszczony w jednej stronie i nie działa jako podstrony, a w podanej przeze mnie stronie można manewrować strzałkami przeglądarki w wracać do poszczególnych podstron czyli wygląda na to, że w sliderze są jakimś cudem łądowane poszczególne podstrony ;/ i tego zbytnio nie rozumiem jak to się dzieje i że wogóle jest coś takiego możliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×